Skip to main content
© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

Turčianski vlci na Martinskej celoročnej olympiáde

Autor: Turčianski vlci na Martinskej celoročnej olympiáde
Foto: Turčianski vlci na Martinskej celoročnej olympiáde
Uverejnené: 08. november 2015

28. októbra sa v Mestskej krytej plavárni – Sunny v Martine konali plavecké preteky, ktorými vyvrcholila Martinská celoročná olympiáda rekreačných športovcov pre rok 2015. Plaveckých pretekov sa zúčastnilo 402 pretekárov v 17 vekových kategóriách, ktorí sa zároveň zapojili aj do Plaveckej štafety miest, kde dohromady preplávali 47 450 metrov a ktorá sa už každoročne, v spolupráci s Asociáciou športu pre všetkých SR, spája s plaveckými pretekmi MCORŠ.

 

Na pretekoch excelovali plavci z plaveckého klubu Masters, KPM Turčianski vlci

 

Po tretí krát za sebou si 1. miesto, v kategórii: Muži 51 – 60 roční, vyplával Branislav HAKEL „Brani“, jeden z najlepších slovenských plavcov v kategórii Masters. Po prvý krát získal 1. miesto, v kategórii: Muži nad 60 rokov, 78 ročný Milan SCHWENDT „Miňo“, tohtoročný dvojnásobný Majster Slovenska v plávaní v svojej kategórii Masters. Treba ešte dodať, že porazil oveľa mladších súperov.

 

V kategórii: Ženy nad 50 rokov nás milo prekvapilo víťazstvo a teda 1. miesto Magdalény NAGYOVEJ „Kiky“, ktorá si ho vyplávala suverénnym spôsobom, i keď plaveckým spôsobom najpomalším, prsiami. V rodine Kiky sa iste láska k plávaniu dedí z generácie na generáciu. Jej dcéra Barbora SUROVCOVÁ „Baška“, si v kategórii: Ženy do 40 rokov, vyplávala tiež 1. miesto a jej malá dcérka, päťročná vnučka Kiky, Tamarka SUROVCOVÁ si vyčľapkala krásne 2. miesto. Na záver ešte jedno veľké ĎAKUJEME, za perfektnú zvládnutú akciu, všetkým organizátorom 11. ročníka MCORŠ, pod vedením Mgr. Aleny SCHIMÍKOVEJ, vedúcej oddelenia školstva, mládeže a športu Mestského úradu v Martine. 

 

Kompletné výsledky: odkaz (PDF)

 

Autor: KPM Turčianski vlci © Autorské práva sú vyhradené


Reklama

príbuzné témy

Reklama