Skip to main content
© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

Letná novinka Invisible od Drozďa & Demexa

Autor: Letná novinka Invisible od Drozďa & Demexa
Foto: Letná novinka Invisible od Drozďa & Demexa
Uverejnené: 21. január 2013

Po hitoch ako It´s You, Kľúč, Waiting For The Right Time, či Som To Ja prichádza Djské duo Drozďo & Demex s ich novým prírastkom Invisible. Okrem toho, že letná novinka ulahodí nejednému uchu, ponúka človeku útek pred samotnou realitou.

Tanečná scéna na Slovensku zažila za posledný rok príliv sviežeho vánku. Talentovaní martinskí Dj-ovia inšpirovaní tvorbou Kygo či Alan Walkera, dopriali poslucháčom tvorbu v hudobnom štýle, ktorý momentálne kraľuje vo svete. Pripadať si ako neviditeľný... Podstata novinky spočíva v tom, aby poslucháča vtiahla do úplne inej dimenzie, kde niet miesta pre malichernosti a skôr dáva prednosť radosti a slobode.

 

 

V bežnom živote ľudia riešia množstvo zbytočných problémov, ktoré nie sú veľmi podstatné a samotný singel vypovedá o tom, ako sa niektorí jedinci môžu cítiť neviditeľní v tomto svete vzhľadom na ich odlišné hodnoty. „Na skladbe sme začali pracovať v decembri 2016. Vytvorili sme podklad a jediné, čo nám chýbalo k celej dokonalosti bol vhodný vokál. Cez internet sme našli speváčku, ktorá je zároveň autorkou textu a po našom dlhodobom snažení sa nám podarilo dosiahnuť finálnu podobu.“

 

Krásy Turca v jednom klipe

 

 

Videoklip k letnej novinke sa natáčal dva dni práve v Turci, odkiaľ pochádzajú aj samotní hudobní producenti. Natáčalo sa v Gaderskej doline (Čertová brána), na Blatnickom hrade a v jeho okolí, pri rybníkoch v Sučanoch, v Šútove a na lúke medzi Príbovcami a Košťanmi nad Turcom. „Najprv sme chceli cestovať po svete a zábery z cestovania použiť do nášho videoklipu. Napokon sme si boli pozrieť miesta v našom okolí a boli sme veľmi prekvapení z toho, aké krásy ponúka Turiec. Naším zámerom bolo spromovať náš región, v ktorom žijeme, ale zároveň vyzdvihnúť to, že aj táto oblasť Slovenska má čo ponúknuť, či už tunajším obyvateľom, ale aj turistom.”

 

Príroda a hudba, stopercentná kombinácia pre ľudskú dušu

 

Dej videoklipu zavedie diváka práve do tajov spomínaných miest, cez ktoré putuje mladé dievča spoločne s mladíkmi. Hlavnú úlohu stvárnila mladá herečka Brigita Farkašová, známa i z mnohých slovenských reklám. Zámerom tohto snímku je poukázať na to, ako viacerí z nás potrebujú aspoň na okamih byť sami sebou, odpútať sa od reality, stať sa na malú chvíľu neviditeľným a užívať si život plnými dúškami. Práve skvelá kombinácia záberov prírody, ako aj hudobného podkladu je metaforou toho, po čom človek skutočne túži – po živote bez problémov plnom voľnosti.

 

 

Za celým nápadom, ako aj dejom stojíme my, pričom technickú stránku, ako aj celú úpravu zabezpečila spoločnosť z Košíc Flow Digital,“ dodali chalani na záver. Hudobní producenti z formácie Drozďo & Demex pôsobia pod jednou značkou už od roku 2016, kedy sa im spoločnými silami podarilo preraziť vo veľkom štýle vďaka singlu It´s You. Skladba mala premiéru minulé leto v rádiu Európa 2. Počas tohtoročnej letnej sezóny si chalani pre fanúšikov pripravili množstvo prekvapení. V polovici leta uzrie svetlo sveta ďalší tanečný song a osobne odohrajú svoje sety na rôznych festivaloch a v kluboch po celom Slovensku. Hudobné DJ-ské duo zavíta do miest ako sú Bojnice, Prievidza, Žilina, Trenčín, Bratislava, Martin a Považská Bystrica. Viac informácií nájdete na facebookovej stránke Drozďo & Demex.


Reklama

príbuzné témy

Reklama