© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

Sobota 3. júla: Výstava MOBILITY v OC Tulip

Autor: Sobota 3. júla: Výstava MOBILITY v OC Tulip
Foto: Sobota 3. júla: Výstava MOBILITY v OC Tulip
Uverejnené: 25. jún 2021

Sobota 03. júla sa v Obchodnom centre TULIP bude niesť v znamení ekologickej dopravy. Po celý deň bude prebiehať výstava najnovších modelov automobilov a premiéru bude mať autobus určený pre novú mestskú hromadnú dopravu v Martine - IVECO Urbanway CNG. Rodiny s deťmi čaká bohatý program od 13:00 do 17:30.

Nový autobus MHD v Martine Ťahákom dňa bude oficiálne predstavenie autobusu z najnovšej rady IVECO Urbanway na CNG pohon. „Dopravný podnik mesta Martin plánuje využívať práve tento typ autobusov v mestskej hromadnej doprave od budúceho roku. Návštevníkom podujatia bude k dispozícii profesionálny vodič, ktorý vás prevedie interiérom vozidla," informoval Matej Bórik, marketingový manažér OC Tulip.

 

Dvadsať automobilov na hybridný a elektrický pohon

 

Do Tulipu zavítajú značky Mercedes, BMW, Jaguar, Volkswagen, Škoda, Suzuki, Jeep a Fiat, aby predviedli svoje najnovšie modely na hybridný alebo elektrický pohon. Spolu uvidíte dvadsať kusov automobilových noviniek a jedno zaujímavé historické vozidlo. Návštevníkov podujatia čakajú rôzne predvádzacie jazdy, medzi ktorými bude aj značka Alpha TAXI, ktorá prevádzkuje čisto elektrický Nissan LEAF.

 

S programom sme mysleli na všetky vekové skupiny. Na podujatí sa predstaví regionálna služba Senior Sanitka, ktorá predvedie tzv. schodolez, čo je zariadenie na prepravu osoby na invalidnom vozíku po schodoch," doplnil Matej Bórik.

 

Bohatý program pre deti aj dospelých

 

Hlavný program výstavy začne od 13:00, kedy sa v relax zóne bezplatne sprístupnia atrakcie pre menšie deti - nafukovací hrad, tvorivé dielničky, elektrické autíčka, či jazda na koňoch po nábreží rieky Turiec. Oteckov určite zaujme veľká autodráha, kde sa budú môcť kvalifikovať a súťažiť s modelmi Porsche 911 na pretekoch TULIP Mobility CUP 2021. Fanúšikov kolobežiek zas poteší spoločnosť FATRA SKI, ktorá predvedie svoje modely z Valčianskej doliny. Na podujatie zavíta aj Hotel Bystrička so skvelým jedlom podávaným priamo z veteránskeho food trucku značky Citroën.

  • Aktuality
  • Sobota 3. júla: Výstava MOBILITY v OC Tulip

Reklama

príbuzné témy

Reklama


Kontakt

METRO, o. z.
Martin

Pavla Mudroňa 24, II. poschodie
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421908279154

© , METRO | Tvoríme úspešné príbehy a komunikačné stratégie | www.projektmetro.sk
nahor