© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

Lyžovačka na Martinských holiach začína 11. decembra

Autor: Lyžovačka na Martinských holiach začína 11. decembra
Foto: Lyžovačka na Martinských holiach začína 11. decembra
Uverejnené: 09. december 2021

Stredisko Winter Park Martinky je pripravené na zahájenie novej lyžiarskej sezóny. Vďaka uvoľneným opatreniam bude v sobotu 11. decembra od 08:30 otvorená zjazdovka a sedačková lanovka Floch. Lyžovať sa bude v rámci OP režimu - pri kúpe skipasu v pokladni prebehne kontrola covid passu prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo dokladov o prekonaní ochorenia COVID-19.

Rodiny s deťmi čakajú zvýhodnené ceny skipasov a lyžiarov poteší aj zľava vo výške 20% na celosezónny skipas, ktorá platí do 24. decembra. Doklad o zaplatení parkovného vo výške 10 eur je možné jednorazovo uplatniť ako voucher v hodnote 5 eur na zľavu k akémukoľvek skipasu. Občerstvenie bude dostupné formou výdajného okienka v Novej Ponorke, ktorá prechádza do dennej prevádzky v čase 09:00 – 16:00. Počas víkendu obslúži lyžiarov aj obľúbený Après-ski bar priamo na svahu.

 

Teší nás, že tohtoročnú sezónu naštartujeme o čosi skôr. Vďaka profesionálnemu tímu sme na lyžovačku pripravení a sme radi, že opäť uvidíme fanúšikov prírodného snehu na Martinských holiach. Návštevníkov čaká cez víkend otvorená sedačková lanovka, no s pribúdajúcim snehom spustíme postupne celé stredisko. K skipasom ponúkame viacero zliav, vrátane regionálnej, zaviedli sme aj voucher z parkovného. Návštevníkov strediska prosíme o dodržiavanie opatrení a rešpektovanie pokynov našich pracovníkov, aby sme si sezónu užili spoločne tak dobre, ako sa len dá,“ uviedol manažér strediska Peter Hudec.

  • Aktuality
  • Lyžovačka na Martinských holiach začína 11. decembra

Reklama

príbuzné témy

Reklama


Kontakt

METRO, o. z.
Martin

Pavla Mudroňa 24, II. poschodie
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421908279154

© , METRO | Tvoríme úspešné príbehy a komunikačné stratégie | www.projektmetro.sk
nahor