Skip to main content
© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

Martinskí hokejoví amatéri získali od primátora mesta Martin ocenenie

Autor: Martinskí hokejoví amatéri získali od primátora mesta Martin ocenenie
Foto: Martinskí hokejoví amatéri získali od primátora mesta Martin ocenenie
Uverejnené: 02. august 2021

Martin (07.09.2022) – Primátor mesta Martin Ján Danko ocenil martinských hokejových amatérov za úspešnú reprezentáciu mesta Martin na medzinárodnom turnaji v Českej republike.

V dňoch 26.8. – 28.8.2022 sa v Ostrave konal medzinárodný turnaj Amateur Hockey Cup, ktorého sa zúčastnili aj hokejoví amatéri z Martina. Na turnaji neprehrali ani jeden zápas, čím si spomedzi šiestich tímov vybojovali prvé miesto. Turnaj bol určený výhradne pre amatérskych hráčov, ktorí majú tento šport len ako hobby. V stredu 7. septembra 2022 primátor mesta Martin Ján Danko so svojím zástupcom Rudolfom Kollárom odovzdali knihy a pamätný list amatérskym hokejistom za úspešnú reprezentáciu mesta Martin.

 

 

„Som naozaj rád, že máme takýchto športovcov, ktorí napriek tomu, že nie sú profesionáli, sa dokážu presadiť v zahraničí a úspešne reprezentovať naše mesto. Možno toľko netrénujú, nie sú takí rýchli a nemajú takú fanúšikovskú podporu, no vášňou pre hokej sa vyrovnajú aj profíkom,“ povedal primátor mesta Martin Ján Danko


Reklama

príbuzné témy

Reklama