Skip to main content
© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

Čo s deťmi počas prázdnin? Vyberte si denný tábor!

Autor: Kristína Růžičková
Foto: taborypredeti.eu
Uverejnené: 12. jún 2023

Každoročným trápením rodičov je ako zladiť letný čas prázdnin a pracovné povinnosti, toto obdobie býva v lete pre rodičov náročné. Ako zabezpečiť rodinnú logistiku, aby deti strávili kvalitný prázdninový čas, boli viac času v prírode namiesto času na sociálnych sieťach, či digitálnych zariadeniach?

Skvelým pomocníkom sú v takýchto prípadoch denné letné tábory. Veríme, že s letnými mesiacmi si vaši malkáči užijú pekné zmysluplné leto plné zábavy so svojimi rovesníkmi. Na táboroch deti každoročne zažívajú nové dobrodružstvá, nové priateľstvá a zážitky na výletoch.

Práca s deťmi nás baví a je pre nás prioritou. Záleží nám, aby sa deti u nás cítili dobre, trávili plnohodnotný čas, zažili veselé chvíle, boli vonku v prírode, našli nových priateľov a v neposlednom rade, aby sa i zábavnou formou vzdelávali a naplnili sme tak i vzdelávací rozmer. Dnešná digitálna doba takýmto aktivitám veru nepraje a práve toto je naším poslaním, odtrhnúť deti od displejov, telefónov a tabletov a objavovať, prežívať skutočný svet vonku! Denným táborom sa venujeme od roku 2018, za ten čas sme sa postarali o približne 738 detí,“ vysvetľuje vedúca detských táborov Kristína Růžičková.

Aj toto leto si animátori pre deti z Martina a okolia pripravili 7 rôznych turnusov, info a prihlášky: www.taborypredeti.eu

B - ŠPORTOVÝ TÁBOR - 10.7-14.7.2023

V zdravom tele zdravý duch. Tábor nielen pre športovcov. Športové, pohybové a súťažné aktivity pre všetkých. Deti si počas týždňa prejdú športovými aktivitami rôzneho druhu.

C - ENVIRO TÁBOR - CHRÁŇME NAŠU PLANÉTU 17.7 - 21.7.2023

Letný eko tábor, je povinnou jazdou na našich táboroch, nie je nám jedno aký máme ako spoločnosť prístup k nášmu prostrediu a považujeme za dôležité deťom pomocou zábavných aktivít predstaviť základy ekologického správania a ochrany prírody.

D - DIVADLO FILM HERECTVO 24.7 - 28.7.2023

Najobľúbenjší turnus zo všetkých, tábor plný divadla, dramaturgie a umenia s úžasným Martinom Zacharíom, ktorý ako absolvent VŠMu vo voľnom čase režíruje Žabokrecké ochotnícke divadlo, pracuje ako pedagóg na konzervatóriu. Vyberieme sa do sveta rozprávok, spoznáme divadlo i jeho zákulisie, objavíme rôzne druhy divadla, ale i filmu, či nakukneme do zákulisia tvorby videí a reklám.

E- KREATIVITA A TVORENIE 30.7. - 4.8.2023

K najprirodzenejším vlastnostiam dieťaťa patrí tvorivosť, spontánnosť, zvedavosť a záujem o všetko nové v živote. Usmerňovaná detská aktivita podporuje zodpovednosť detí, ich myslenie, nápady, kritické myslenie.

F - ZVIERATÁ A ŽIVOT S NIMI 7.8-11.8.2023

Ktoré dieťa nefascinujú zvieratá? tento turnus bude o nich. Pozrieme sa aké druhy poznáme, aké zaujímavosti o zvieratách ešte nevieme, čo všetko zvieratá dokážu, posvietime si aj na zvieracích rekordérov. Zistíme aké zvieratá žijú v našom kraji a vydáme sa za nimi na družstvo do Dražkoviec

G - KRÍŽOM KRÁŽOM 14.8-18.8.2023

Tábor o spoznávaní mesta a okolia, v ktorom žijeme. Vedeli ste, že máme v Martine botanickú záhradu? Koľko múzeí nájdeš v našom meste? Čo všetko sa v Martine dialo v minulosti, alebo trochu z histórie aké slávne osobnosti pochádzajú z Martina? Tento tábor je jednoducho o tom - objaviť miesta, ktoré ešte možno v okolí Martina nepoznáme o tom čo sme možno o Martine nevedeli, čakajú nás výlety do prírody, do skanzenu, k potoku, k studničkám i do neďalekej Gaderskej doliny, tu deti zažijú veľa dobrodružstiev a skvelých výletov.

H - MISH MASH 21.8-25.8.2023

Všetko čo nás baví na jednom turnuse, zábava, hry šport, kvízy a pozor pomaly sa začneme pripravovať do školy, zábavnými aktivitami sa naladíme na blížiaci sa čas v školských laviciach. nebudú chýbať ani nohy v potoku, či dobrodružná cesta vlakom.


Reklama

POPULAIR

Predpoveď

Meteoradar

príbuzné témy

Reklama