Skip to main content
© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

Tri medaily pre Mudroňku v celoštátnom finále

Autor: Bruno Horecký
Foto: Archív školy
Uverejnené: 21. jún 2023

V dňoch 13. – 14. júna 2023 sa uskutočnilo v Šamoríne najväčšie školské športové podujatie základných a stredných škôl pod názvom Superfinále 2023, na ktorom sa zúčastnilo 1200 mladých športovcov zo Slovenska. Žilinský kraj výborne reprezentovali žiaci zo ZŠ, P. Mudroňa, Martin, víťazi krajského kola v Plaveckom trojboji najmladších žiakov a žiačok ZŠ (plávanie 25 m voľný spôsob, štafeta 4x 25 m, vodné pólo). Mudroňkáči sa nezľakli veľkej konkurencie a priviezli si domov 3 vzácne medaily!

V plávaní na 25 m voľný spôsob získala Daniela Račáková 1. miesto a Kristína Mikolková 3. miesto a štafeta 4x 25 m voľný spôsob v zložení Kristína Stachová, Jakub Hrúz, Kristína Mikolková, Daniela Račáková si vyplávala 3. miesto. Vo vodnom póle  Mudroňka po dvoch výhrach a troch prehrách obsadila 6. miesto.

V celkovom hodnotení Plaveckého trojboja v celoštátnom kole obsadila Mudroňka výborné 5. miesto. Školu, mesto Martin a Žilinský kraj pod vedením Jozefa Kríža a Bruna Horeckého výborne reprezentovali títo žiaci: Daniela Račáková, Kristína Mikolková, Kristína Stachová, Ján Cingel, Jakub Hrúz, Jakub Ondroušek, Martin Učeň, Katarína Hrúzová a Natália Komorníková. Blahoželáme!


Reklama

POPULAIR

Predpoveď

Reklama

Meteoradar

INSTAGRAM

príbuzné témy

Reklama