Skip to main content
© , METRO
Tvoríme úspešné príbehy
a komunikačné stratégie
www.projektmetro.sk

DEEP je oceneným športovým kolektívom za rok 2023

Autor: Ing. Sabina Petrovičová (CMO DDC)
Foto: Archív Deep Dance Club
Uverejnené: 18. marec 2024

Mesto Martin si v piatok 15.3.2024 uctilo svojich športovcov za výnimočné úspechy a príspevky k športu na slávnostnom ceremoniáli, kde boli udelené ocenenia tým, ktorí sa v uplynulom roku významne presadili.

Primátor mesta Martin Ján Danko v mene mesta v piatok 15. marca odovzdal ocenenia športovcom a športovým kolektívom v kategórii športovec roka, športový kolektív roka, Martinská celoročná olympiáda rekreačných športovcov, športový talent roka a čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport za rok 2023. Mesto Martin každoročne udeľuje ocenenia najlepším športovcom, ktorým sa v uplynulom roku podaril výnimočný výkon alebo svojim odkazom motivujú k športu už niekoľko generácii.

„Byť úspešným športovcom totiž neznamená prísť na každé podujatia a doniesť si domov medailu. Úspech je často výsledkom pevnej vôle a tvrdej práce tých, ktorých nezlomí každá prehra. Tých, ktorí sa dokážu pozbierať, vstať a zlepšiť sa aj napriek nepriazni. Lebo práve v týchto chvíľach sa formuje pokora, odhodlanie a vytrvalosť, ktoré športovcov dostanú na stupne víťazov.” povedal primátor mesta Martin Ján Danko.

Titul športovec roka 2023 získal vynikajúci tanečník z Deep Dance Club, Matúš Tropp, a to za výnimočné výsledky dosiahnuté v disco tancoch, za titul majstra sveta, Európy a Slovenska v sólo kategórii disco dance male, titul majstra sveta v kategóriách duo, skupina a titul vicemajstra sveta v kategórii formácia disco dance. Za úspešnú reprezentáciu mesta Martin na Majstrovstvách sveta a Európy v disco tancoch získal DEEP DANCE CLUB ocenenie Športový kolektív za rok 2023.

 „V prvom rade sa chcem poďakovať mestu Martin za tieto významné ocenenia, som nesmierne hrdý, že Martin ostáva rodiskom kvalitných a talentovaných športovcov. V druhom rade sa chcem poďakovať všetkým trénerom z Deep Dance Club za ich obetavú a ťažkú prácu. Predovšetkým veľká vďaka patrí Ivanke Majerčíkovej, trénerke našich majstrov sveta. Jedno veľké ďakujem patrí našim talentovaným tanečníkom, za ich nesmiernu chuť tancovať, ťažko a poctivo trénovať. V neposlednom rade ďakujem všetkým rodičom týchto talentovaných detí, za ich podporu a obetavosť. Náš klub čakajú na konci mája Majstrovstvá Slovenska 2024 – CAPRI SUN DEEP DANCE LEAGUE, kde sa predvedú aj naši majstri sveta a aj iné kluby z celého Slovenska. Všetkých vás srdečne pozývam“, dodal na záver svojim príhovorom predseda klubu Miroslav Frolo.


Reklama

POPULAIR

Predpoveď

Reklama

Meteoradar

INSTAGRAM

príbuzné témy

Reklama