Zuzana Száraz

Bývalá reprezentantka modernej gymnastiky a spoluzakladateľka športového klubu KMG TANJA v Martine. Pracuje ako odborník v oblasti HR.

Bývalá reprezentantka modernej gymnastiky a spoluzakladateľka športového klubu KMG TANJA v Martine. Pracuje ako odborník v oblasti HR. Pomáha spoločnostiam nastavovať systémy v oblastiach rozvoja, vzdelávania, odmeňovania a firemnej kultúry. Mama dvoch dcér, manželka a človek, ktorý neustále hľadá príležitosti ako zlepšovať prostredie okolo nás a najmä v oblasti ľudských vzťahov.

V priebehu jedného dňa 20 medailí a víťazných pohárov

V priebehu jedného dňa 20 medailí a víťazných pohárov

Sobota ako každá iná. Mnohí boli radi, že majú konečne víkend a môžu si oddýchnuť a stráviť deň so svojimi rodinami.

Čítať viac
Ohodnoťte blog:
4
2577 Čítaní

Veríte na Vianoce v lete? Nie? My veru áno

Ďakujeme

Náš športový klub KMG TANJA Martin vznikol v roku 2011, keď sa stretli dve bývalé reprezentantky v modernej gymnastike v Martine. Rozhodli sa založiť klub, v ktorom dnes trénuje viac ako 80 detí, z toho unikátne len v tomto klube aj viac ako 15 chlapcov. I keď moderná gymnastika je šport výsostne ženský, naši malí chlapci tu majú nezastupiteľné miesto. Vždy sme hľadali rôzne spôsoby, ako zvýšiť úroveň tréningov, nášho klubu a jeho prezentácie. Až raz, len tak z jasného neba prišiel k nám Ježiško.

Čítať viac
Ohodnoťte blog:
9
2443 Čítaní

Ďakujeme našim partnerom
za podporu Turiec OnlineTV Severka
Mestská scéna Martin
Kino Strojár