Zuzana Száraz

Bývalá reprezentantka modernej gymnastiky a spoluzakladateľka športového klubu KMG TANJA v Martine. Pracujem ako odborník v oblasti HR.

Bývalá reprezentantka modernej gymnastiky a spoluzakladateľka športového klubu KMG TANJA v Martine. Pochádzam z Bratislavy a pracujem ako odborník v oblasti ľudských zdrojov. Pomáham spoločnostiam nastavovať HR systémy a procesy v legislatívnych oblastiach, v oblasti rozvoja a vzdelávania, odmeňovania a firemnej kultúry. Lektor, kouč a organizátor rôznych podujatí. Mama dvoch dcér a človek, ktorý vymenil život v Bratislave za život v Turci.

V priebehu jedného dňa 20 medailí a víťazných pohárov

V priebehu jedného dňa 20 medailí a víťazných pohárov

Sobota ako každá iná. Mnohí boli radi, že majú konečne víkend a môžu si oddýchnuť a stráviť deň so svojimi rodinami.

Čítať viac
Ohodnoťte blog:
5
4361 Čítaní

Veríte na Vianoce v lete? Nie? My veru áno

Ďakujeme

Náš športový klub KMG TANJA Martin vznikol v roku 2011, keď sa stretli dve bývalé reprezentantky v modernej gymnastike v Martine. Rozhodli sa založiť klub, v ktorom dnes trénuje viac ako 80 detí, z toho unikátne len v tomto klube aj viac ako 15 chlapcov. I keď moderná gymnastika je šport výsostne ženský, naši malí chlapci tu majú nezastupiteľné miesto. Vždy sme hľadali rôzne spôsoby, ako zvýšiť úroveň tréningov, nášho klubu a jeho prezentácie. Až raz, len tak z jasného neba prišiel k nám Ježiško.

Čítať viac
Ohodnoťte blog:
10
3116 Čítaní