Chyba

[sigplus] Kritická chyba: Priečinok obrázkov stretnutie-valca sa predpokladá ako relatívna cesta k základnému priečinku obrázkov špecifikovanom v administrátorskom rozhraní.

streda, 12 jún 2013 00:00

Vo Valči sa stretli dvojčatá a viacerčatá a prekonali slovenský rekord

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
Vo Valči sa stretli dvojčatá a viacerčatá a prekonali slovenský rekordVo Valči sa stretli dvojčatá a viacerčatá Vo Valči sa stretli dvojčatá a viacerčatá a prekonali slovenský rekordVo Valči sa stretli dvojčatá a viacerčatá

[sigplus] Kritická chyba: Priečinok obrázkov stretnutie-valca sa predpokladá ako relatívna cesta k základnému priečinku obrázkov špecifikovanom v administrátorskom rozhraní.

8. júna sa v Snowlande stretlo takmer 2000 ľudí z toho 319 dvojičiek, 18 trojičiek a 2 rodiny štvorčiat. Vďaka vysokej účasti sa podarilo prekonať aj minuloročný slovenský rekord v stretnutí dvojčiat a viacerčiat na jednom mieste. Pre deti boli pripravené rôzne animačné programy ako maľovanie na tvár, tanečné vystúpenia, hudba, spev i kúzelník. Podujatie vyvrcholilo tombolou s množstvom cien. Moderátorkami boli Bibiana Ondrejková a Zuzana Vačková.

"Hlavná myšlienka stretnutia vznikla minulý rok medzi niekoľkými mamičkami. Prvý ročník sa nám mimoriadne vydaril a preto sme sa rozhodli pokračovať a vytvoriť určitú tradíciu. Oproti minulému roku sme rozšírili animačný program, do ktorého sme zapojili aj našich partnerov, deti v ich stánkoch zbierajú pečiatky a na konci získajú malý darček. Každá rodina na tomto stretnutí má za sebou životný príbeh a skúsenosti, ktoré si môžu vymeniť. Aj vďaka tomu sa myšlienka podujatia rýchlo rozšírila a dúfame, že tretí ročník bude opäť o niečo početnejší," uviedla organizátorka podujatia Jana Gregorovičová.

Najstaršími dvojičkami boli Elena Kubčová a Anna Farkašová z Martina, ktoré tento rok oslávili 77 rokov. V pätnástich ich rozdelila škola, neskôr práca i záľuby, aj napriek tomu by svoj život dvojičiek nevymenili. Stretli sme tu mnoho detí i dospelých z rôznych kútov krajiny, ale najmladšími, opäť z Martina, boli Matej a Jakub Roháčikovci.

{gallery cols=4 rows=2}stretnutie-valca{/gallery}

Autor: Matej Bórik, © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn