Reklama

Zamestnanci Volkswagen Slovakia (VW SK), ktorých deti navštevujú základnú školu v Devínskej Novej Vsi alebo materskú školu v Martine, ostatní zamestnanci VW SK, ale aj ďalší priatelia a podporovatelia sa spoločne stretli, aby pomohli skrášliť okolie škôl.

Čítať ďalej...
štvrtok, 25 máj 2017 13:56

Kaufland inovoval predajňu v Martine Doporučený

Spoločnosť Kaufland sa rozhodla opäť modernizovať. Už aj Martinčania môžu nakupovať v prestavanej predajni, ktorá im poskytne zvýšenie komfortu. Zákazníci sa môžu tešiť na voľnejší pohyb v predajni, nižšie umiestnené regály, urýchlenie nákupu, ale aj viac priestoru na nákup. Inovácie sa týkajú hneď niekoľkých konkrétnych zmien.

Čítať ďalej...
streda, 24 máj 2017 23:11

Ako môže vyzerať nová nemocnica v Martine? Doporučený

Prinášame výsledky verejnej anonymnej urbanisticko-architektonickej súťaže návrhov na novú univerzitnú nemocnicu, ktorú vypísala Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine.

Čítať ďalej...
pondelok, 22 máj 2017 20:48

V Turci budú mať lepšiu a bezpečnejšiu cestu Doporučený

Martin (22. mája 2017) – Obyvatelia Turca sa tešia na rekonštrukciu nevyhovujúcej betónovej cesty. Na ceste I. triedy z Turčianskych Teplíc do Príboviec sa dnes začali stavebné práce za účasti ministra dopravy a výstavby Slovenskej republiky Arpáda Érseka. Pätnásťkilometrový úsek bude obnovený s podporou eurofondov prostredníctvom Operačného programu Integrovaná infraštruktúra.

Čítať ďalej...

Najrýchlejšie vlaky na trati Bratislava – Košice, vlaky triedy InterCity Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK), pôjdu ešte rýchlejšie. Vyplýva to z druhej pravidelnej zmeny cestovného poriadku na železnici, ktorá začne platiť od 11. júna 2017. Po novom totiž IC vlaky nebudú zastavovať v železničnej stanici Štrba.

Čítať ďalej...
pondelok, 22 máj 2017 12:28

Malá hora je opäť krajšia

V sobotu 20.mája 2017 sa uskutočnila ďalšia brigáda na Malej hore. Po žiakoch ZŠ na Ul.P.Mudroňa ju zorganizovali poslanci VMČ Stred v spolupráci s mestom Martin.

Čítať ďalej...

DIAMART Martin, Novartis Slovakia a Mesto Martin usporiadali VII. konferenciu, ktorá sa konala 28. apríla 2017 v Martine a bola určená pre diabetikov, rodinných príslušníkov a širokú verejnosť. Na kardiovaskulárne zameranej konferencii prednášala MUDr. Lívia Jamrišková, PhD. z Kardiovaskulárneho centra v Martine.

Čítať ďalej...
nedeľa, 21 máj 2017 16:35

Rumunsko vynieslo Homolovi tretie miesto

Dňa 20. mája 2017 sa v Rumunskom meste Miercurea Ciuc uskutočnil Romania Open Judo Chapmpionship. Za účasti približne 180 pretekárov z Rumunka, Moldavska, Maďarska, Ukrajiny, Ruska a Čiech v opäť v netradičnej hmotnosti do 81kg v kategórii M4 bojoval aj Martinčan Vladimír Homola.

Čítať ďalej...
sobota, 20 máj 2017 17:01

Sestrám odovzdávali Biele srdce

Pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier sa v Univerzitnej nemocnici v Martine uskutočnila konferencia sestier pôsobiacich v Turčianskom regióne. Podujatie otvoril medicínsky riaditeľ UNM doc. MUDr. Dalibor Murgaš, PhD., ktorý ako prejav profesijného uznania odovzdal cenu Biele srdce na regionálnej úrovni trom sestrám martinskej nemocnice - vedúcej sestre Neonatologickej kliniky Bc.Marte Kantárovej, vedúcej sestre Očnej kliniky Mgr. Ľube Valkovej a staničnej sestre koronárnej jednotky 1. Internej kliniky Elene Venényovej.

Čítať ďalej...

Mladá energická podnikateľka, inšpirovaná trendmi zo zahraničia, sa po čase premýšľania rozhodla využiť príležitosť a v polovici marca 2017 otvorila v Martine obchod s potravinami. Nie však obyčajný.

Čítať ďalej...

Tanečníci z Deepu majú úspešne za sebou prvú nominačnú súťaž. Začiatkom mája sa v Leviciach uskutočnili majstrovstvá Slovenska v tanečnom štýle disco a street dance show. Z tohto podujatia sa tanečníci vrátili s titulmi nielen 7-násobného majstra, 4-násobného vicemajstra a 2-násobného druhého vicemajstra Slovenska, ale podarilo sa mu obhájiť titul Súbor roka.

Čítať ďalej...
Strana 1 z 259

Ďakujeme našim partnerom
za podporu Turiec OnlineVinotéka Sommelier
SKD
Viena international
Kino Strojár
Penzión Ľadoveň
Mestská scéna Martin