Z dôvodu nepriaznivého počasia pripravilo Obchodné centrum Tulip v Martine namiesto grilovania náhradný, no bohatý interiérový program. Tešiť sa môžete na aktivity pre deti a veselé postavičky. Deti čaká aj divadielko, bublinová show a súťaže. Janica Lacová predvedie svoje kuchárske umenie a budete môcť aj ochutnávať :)

Čítať ďalej...

Napríklad, keď nastrkáte kôstky od čerešní do kokosového orecha. Schopnosť cítiť rytmus má vraj hlboko v sebe zakorenená každá ľudská bytosť, vysvetľuje sympatický  majiteľ najstaršej martinskej tanečnej školy - Tanečnej Školy Ingriš a súčasne predseda združenia Duševták o.z., ktorý v minulosti reprezentoval SRN a Českú Republiku v profesionálnom Tanečnom športe.

Čítať ďalej...
piatok, 11 august 2017 08:10

Grilovanie a let balónom v OC Tulip Doporučený

OC Tulip pripravilo opäť pre svojich návštevníkov zaujímavé popoludnie. V nedeľu 20. 8. od 16:00 h. sa môžete stať Grilmajstrom Turca aj Vy a nemusíte byť zrovna šéfkuchár vychytenej reštaurácie. Stačí, ak je vašou záľubou grilovanie, radi pripravujete grilované špeciality, máte kúsok fantázie a možno nejaký ten svoj tajný, overený recept.

Čítať ďalej...

Leto v plnom prúde, slnko poriadne hreje a mnohí v týchto časoch oddychujú niekde pri vode. K letu neodmysliteľne patria aj horúce noci a zábavám pod holým nebom. Takúto celkovú letnú atmosféru dokáže umocniť nová tanečná skladba „All Night“ z produkcie martinských DJ-ov Drozďa & Demexa.

Čítať ďalej...
streda, 09 august 2017 16:50

Revitalizácia mestskej časti Štúrova štvrť Doporučený

Štúrova štvrť je priestor, ktorým sa Útvar hlavného architekta mesta Martin dlhodobo zaoberá. V rámci kontextu centra mesta má svoje či už architektonické, kultúrne a urbanistické hodnoty. Keďže momentálne sa nachádza v dosť neutešenom a zanedbanom stave, bolo v záujme poslancov a Útvaru hl. architekta, aby pripravili návrh, podľa ktorého by sa postupne táto štvrť revitalizovala a prinavrátil sa jej niekdajší lesk.

Čítať ďalej...
pondelok, 07 august 2017 22:04

HIP – HOP PÁRTY v OC Tulip

Zábava v obchodnom centre Tulip v Martine pokračuje. Presvedčte sa o tom v nedeľu 13. augusta o 16.00 hod., kedy vás čaká jedinečná HIP – HOP PÁRTY. Hosťami tohto umelecky nabitého podujatia budú Vec & Škrupo, Lady Mel, Fizzy, DJ Bart a Adam Kmeť spolu so skupinou Live Painting.

Čítať ďalej...
pondelok, 07 august 2017 15:29

Američania v Komunitnom centre

Aj keď sú letné mesiace spojené s oddychom, dovolenkami a predovšetkým pre deti s dlhou prestávkou od povinného učenia, v Komunitnom centre na Bambuskách to tento rok úplne neplatilo. Vďaka spolupráci s Evanjelickou spojenou školou si dôležitosť vzdelávania pripomenuli Americkým týždňom.

Čítať ďalej...

Aspoň tak to tvrdia deti, ktoré mali možnosť zažiť rozprávkové noci medzi knižničnými regálmi. Pritom už ako šesť, či sedemroční sú ochotní nevnímať čiastočné nepohodlie, či suchú stravu a s radosťou oželejú aj umývanie zúbkov...

Čítať ďalej...

Ďakujeme našim partnerom
za podporu Turiec OnlinePenzión Ľadoveň
Mestská scéna Martin
Kino Strojár
Viena international
SKD
Vinotéka Sommelier