Druhý ročník unikátnej cyklosérie Žilinská ŽUPATOUR otvoril cyklistickú sezónu v sobotu 22. apríla pretekmi v Turčianskych Tepliciach. Obľúbený AGGLU TURIECKAP aj tento rok prilákal cyklistov všetkých vekových kategórií.

Čítať ďalej...
nedeľa, 23 apríl 2017 16:06

Homola dobyl Ukrajinský Dnepropetrovsk

Dňa 22.4.2017 sa v Ukrajinskom meste Dnepropetrovsk konali medzinárodné majstrovstvá Ukrajiny v jude Open. Majstrovstvá sa konali pod záštitou Judo Federation Dnipropetrovsk Region.

Čítať ďalej...

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja pripravuje aj tento rok viacero podujatí v oblasti fotografie a to prostredníctvom projektu s názvom Obrazy svetla III. Projekt sa začína úvodnou časťou tvorivých dielní určených žiačkam jediného fotokrúžku v Turci pôsobiaceho pri školskom internáte PaSA v Turčianskych Tepliciach.

Čítať ďalej...

12.apríla 2017 sa uskutočnilo 7. záverečné kolo Celoročnej minifutbalovej ligy najmladších žiakov a žiačok okresu Martin, ktorú organizuje CVČ Kamarát.

Čítať ďalej...
pondelok, 10 apríl 2017 20:55

Mesto Martin ocenilo najlepších športovcov za rok 2016 Doporučený

Martin (10.04.2017) - Posledný marcový deň sa na Mestskom úrade v Martine niesol v slávnostnej atmosfére. Z rúk vedenia mesta si prevzalo za svoje výnimočné športové úspechy v minulom roku ocenenie deväť jednotlivcov, tri kolektívy a jeden športový talent. Mesto taktiež udelilo dve čestné uznania za celoživotný prínos pre šport.

Čítať ďalej...

Dňa 8. apríla 2017 sa vo Švédsko meste Oxelösund konal Swedish Judo Open. Premiérovo sa ňom v príprave na júnové Majstrovstvá Európy v Chorvátskom Zagrebe predstavil aj judista Vladimír Homola.

Čítať ďalej...

ANIMA SANA IN CORPORE SANO – V zdravom tele zdravý duch, vyjadril sa Branislav Turanský člen PKM TR pri preberaní ocenenia Najlepší  športovec mesta Martin za rok 2016. Práve táto mantra sa vinie celou športovou činnosťou klubu a bola hlavným mottom v prípravnom období na dôležité majstrovské podujatia.

Čítať ďalej...

Vieme sa smiať, plakať, zabezpečovať chod domácnosti, starať o celú rodinu, denne chodiť do práce, fúkať zranenia, upratovať i variť, milovať i nenávidieť, venčiť psa i písať s deťmi úlohy a popritom sa venovať tomu, čo nás baví. Také sme my, ženy.

Čítať ďalej...

Ďakujeme našim partnerom
za podporu Turiec OnlineSKD
Viena international
Mestská scéna Martin
Vinotéka Sommelier
Kino Strojár