nedeľa, 16 december 2012 23:33

Autogramiáda hokejistov zožala úspech. Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)
Autogramiáda hokejistov zožala úspech. Autogramiáda hokejistov zožala úspech.

Vedeniu MHC Mountfield sa podarilo úspešne zrealizovať myšlienku vzájomného prepojenia trénerov, hráčov so svojimi fanúšikmi. Autogramiáda v Obchodnom centre Tulip bola na to vhodnou príležitosťou. Záujem zo strany divákov bol obrovský, podujatie zožalo úspech.

Autogramiáda hokejistov zožala úspech.

Spokojnosť neskrýval ani generálny manažér Martin Kalnický. „Je to niečo nádherné, ľudia sa zomkli, a vytvorili dobrú atmosféru. Aj naši sponzori boli ochotní prispieť na rôzne ceny do tomboly. Vďaka patrí aj hráčom, ktorí s radosťou prišli na toto podujatie.“ A aké sú ohlasy na túto sympatickú akciu? „Zatiaľ máme iba pozitívne ohlasy. Účasť bola výborná. Pýtal som sa aj v jednotlivých prevádzkach obchodného centra a akcie s hokejistami považujú za jedny z najlepších,“ dodal Martin Kalnický. Medzi hráčmi sedel za stolíkom a podpisoval svoje kartičky aj Michal Beran. V úlohe nehrajúceho kapitána skomentoval toto milé podujatie. Je príjemné byť spolu s našimi fanúšikmi. Som rád, že majú taký záujem o šport, ktorý baví aj nás,“ povedal. Hokej mu po operácii ramena veľmi chýba.

Zo dňa na deň sa mu zmenil denný režim a načas prišiel o svoju veľkú lásku – hokej. „Zaskočilo ma to, prvé týždne som bol ako stratený. Nevedel som efektívne využiť množstvo voľného času. Teraz je to už lepšie, som mobilný, môžem chodiť na zimný štadión a prežívať atmosféru spolu so spoluhráčmi.“ Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré a Beran má viac času na rodinku.Venujem sa deťom, veľa čítam a robím veci, na ktoré som predtým nemal čas.“ Večný bojovník sa chce popasovať aj s touto situáciou a stihnúť ešte záver sezóny. „Koncom februára mi majú vybrať skrutku z ramena. Potom záleží na mne, ako rýchlo rameno rozhýbem. Chcel by som ešte stihnúť play-off, ak ho chalani urobia,“ s úsmevom dodal.

Autogramiáda hokejistov zožala úspech.

Autor: Milan Chochula

Foto: Igor Pĺž

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn