Vytlačiť túto stránku
utorok, 18 február 2014 21:23

Lekáreň UVEA: spokojnosť pacienta je tu na prvom mieste Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(16 hlasov)
Lekáreň UVEA: spokojnosť pacienta je tu na prvom mieste Lekáreň UVEA: spokojnosť pacienta je tu na prvom mieste

Súkromné očné centrum UVEA Mediklinik v Martine poskytuje klientom a obyvateľom či návštevníkom mestskej časti Priekopa aj lekárenské služby. Priestranná lekáreň UVEA kladie dôraz na široký sortiment, okrem tradičnej ponuky tu nájdete aj širokú škálu produktov pre novorodencov a deti. Pre dôchodcov je k dispozícii meranie tlaku, imobilných poteší jednoduchý bezbariérový prístup priamo z blízkeho parkoviska.

Zabezpečujete v lekárni UVEA aj individuálnu prípravu liečiv (IPL)?

Individuálnu prípravu liečiv zabezpečujeme, a to napriek tomu, že súčasný trend v mnohých, najmä sieťových lekárňach je presne opačný. IPL totiž nie je z ekonomického hľadiska zaujímavou oblasťou. Náš prístup k lekárenstvu v UVEA lekárni je však odlišný. Pacient a jeho spokojnosť sú u nás na prvom mieste. Máme dobre zásobené laboratórium, v ktorom zabezpečujeme prípravu širokej škály liekových foriem. Miešame maste, krémy, liečivé šampóny a roztoky na topické (kožné) podanie, ako aj sirupy a roztoky na vnútorné užitie. Pripravujeme čapíky proti bolesti, antibiotické a protizápalové vklady aj delené prášky v želatínových kapsulách.

 

Aký doplnkový sortiment UVEA lekáreň ponúka?

V UVEA lekárni ponúkame bežný sortiment voľnopredajných liekov a výživových doplnkov. Bohatá je aj naša ponuka pre mamičky a ich ratolesti. Nájdu u nás všetko potrebné od pomôcok ako sú monitory dychu, cez výživové produkty pre deti až po hračky. Lekáreň je zásobená kompletným portfóliom francúzskej medicinálnej kozmetiky Bioderma. Dajú sa u nás zakúpiť aj prírodné šampóny francúzskej značky Klorane a mnoho ďalších produktov rôznych značiek. Z detskej kozmetiky sú k dispozícii najmä produkty značiek Hipp a Klorane Bebe. V ponuke nechýbajú pravé sypané čaje v estetických dózach.


Ako je to s ponukou alternatívnych liečiv a s prípadnými konzultáciami k ich užívaniu?

V našom sortimente nájdu zákazníci bežne dostupné monokomponentné aj polykomponentné homeopatiká. Okrem toho ponúkame rôzne druhy olejov na vnútorné použitie a plánujeme ponuku rozšíriť o vlastné sypané bylinné čaje na rôzne indikácie. Pokiaľ má niekto záujem o konzultácie v tejto oblasti, snažíme sa poradiť čo najlepšie podľa individuálnych potrieb.

 

Poskytujete aj vernostný systém?

Zákazníci UVEA lekárne, ktorí sa stanú členmi nášho vernostného programu, získavajú 5% zľavu na každý nákup voľnopredajných liekov a doplnkového sortimentu. Okrem toho ponúkame každý mesiac akciové ceny na vybrané produkty a tiež znížené doplatky na niektoré lieky viazané na lekársky predpis. Informácie o aktuálnej ponuke získajú zákazníci prostredníctvom letáku alebo priamo v lekárni.

 

Lekáreň sa nachádza na Zelenej ulici 1 v Martine - Priekope, viac o lekárni UVEA: www.uvea.sk


Autor: Mira Kováčová © Autorské práva sú vyhradené

Miroslava Kováčová

Editorka Turiec Online

Najnovšie články od autora: Miroslava Kováčová

Súvisiace články podľa značky