Reklama
nedeľa, 23 február 2014 00:00

Fotosúťaž: Čo možno zažiť a vidieť v regióne Turiec Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Fotosúťaž: Čo možno zažiť a vidieť v regióne Turiec Fotosúťaž: Čo možno zažiť a vidieť v regióne Turiec

Zažili ste alebo ste videli v našom regióne niečo zaujímavé, s čím sa chcete podeliť? Mesto Martin a Turisticko-informačná kancelária mesta vyhlasujú fotografickú súťaž pod názvom Čo možno zažiť a vidieť v regióne Turiec, ktorá potrvá do konca mája.

Región Turiec a mesto Martin skrývajú veľké množstvo príležitostí na príjemné strávenie voľného času nielen počas víkendov a dovoleniek. Podeľte sa o Vaše zážitky z lyžovania, zimnej a letnej turistiky, cykloturistiky, kultúrnych podujatí...

K zapojeniu sa do súťaže je potrebné zaslať 10 fotografií z regiónu Turiec s krátkym popisom na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 31. mája 2014. Tri najúspešnejšie vybrané fotografie budú ocenené a zverejnené na webovej stránke mesta www.martin.sk a na webovej stránke informačnej kancelárie mesta www.tikmartin.sk.         

Súťažné podmienky:

  1. Súťažiť môžu amatérski i profesionálni autori.
  2. K zaslaným fotografiám je potrebné uviesť meno a priezvisko autora s jeho kontaktom a stručný popis lokality fotografického záberu.
  3. Fotografické zábery musia byť v digitálnej forme (JPG, TIF), veľkosť minimálne 1 MB, maximálne 5 MB.
  4. Každý účastník, ktorý sa zapojí do súťaže automaticky súhlasí so zverejnením a kopírovaním fotografií na prezentačné a propagačné účely mesta Martin a regiónu Turiec kedykoľvek v tlačenej i elektronickej forme.
  5. Účastník doručením fotografií organizátorovi prehlasuje, že fotografie sú jeho autorským dielom.

 

Autor: Mira Kováčová, Mesto Martin © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn