pondelok, 31 december 2012 18:01

Nový portál Turiecfoto Vám ukáže zvieratá Turca. Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(26 hlasov)
Nový portál Turiecfoto Vám ukáže zvieratá Turca. Nový portál Turiecfoto Vám ukáže zvieratá Turca.

Predstavujeme Vám partnerský portál turiecfoto.sk, ktorý má za cieľ priniesť ľuďom pohľad do bohatého sveta živočíchov žijúcich v Turci. Na Turiecfoto.sk nájdete fotografie z regiónu Turiec, odkiaľ pochádza aj autor portálu a fotograf Viktor Čech. Turčianska kotlina je krásny kraj s hojnosťou zvierat a okolité hory majú stále čo ponúknuť aj pri opakovaných fotografických návštevách.

Turiecfoto - Viktor Čech

Viktor sa začal fotografiou zaoberať približne v roku 2008. Skúsil rôzne žánre, ale najviac ho chytilo zachytávať krajinu a búrky, či astrofotografia. Neskôr v roku 2010 začal pozorovať a fotografovať divú zver. "Je to pre mňa hlavne relax, aj keď občas sú podmienky dosť tvrdé, ale pre krásu sa oplatí trpieť :) Výsledok potom stojí zato a únava, zima, vyčerpanie z tepla, vietor ci dážď rázom pominú", hovorí Viktor Čech.

Turiecfoto - Viktor Čech

Aké zvieratá fotografuješ a čo nájdeme na portálu Turiecfoto?

"Zo zvierat najčastejšie fotím, alebo teda stretávam, líšky, srny, jelene, či diviaky. Rád pozorujem ich správanie. Spokojne sa pasúce srny, či hravé líšky, z ktorých sa pri love zrazu stávaju vysokoskokanky :) V neposlednom rade sú to aj medvede, ktorých výskyt prezrádzajú odtlačky, trus, či rozškrabané staré pne stromov. Dúfam, že moje fotky potešia Vaše oko a možno Vás išnpirujú a privedú k novej záľube."

Turiecfoto - Viktor Čech

Video Viktora Čecha

httpv://youtu.be/OSjiB-wruXY

Adresa webu: http://www.turiecfoto.sk

Autor: Viktor Čech

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn