Reklama
nedeľa, 08 jún 2014 00:00

LADIES GYM bude sledovať úspechy v chudnutí žien i mužov v rámci PREMENY ROKA 2015 Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)
LADIES GYM bude sledovať úspechy v chudnutí žien i mužov v rámci PREMENY ROKA 2015 LADIES GYM bude sledovať úspechy v chudnutí žien i mužov v rámci PREMENY ROKA 2015

LADIES GYM, martinské fitness centrum určené výhradne ženám, prichádza s novým projektom nazvaným PREMENA ROKA. Zúčastniť sa tejto súťaže, schudnúť a urobiť niečo pre svoje zdravie aj výzor je možné z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku i zo zahraničia. Kritériom pre hodnotenie bude odborné vizuálne posúdenie rozdielov v úvode, v priebehu a v závere premeny na základe zaslaných fotografií.

"Súťaž je určená všetkým ženám a mužom, ktorí majú chuť zapracovať na svojej postave. Dôležité je, že sa jedná o dlhodobú premenu, založenú na správnej životospráve a pohybe. Účastníci môžu cvičiť či už samostatne alebo vo fitness centrách pod vedením svojich osobných trénerov, a to po dobu jedného roka. Stanovenie cieľa a presného termínu schudnutia ľudí motivuje a zvyšuje ich sebadisciplínu. V priebehu súťaže im vieme poradiť s výživovými doplnkami, so stravou aj s cvičením. Hodnotiť sa bude predovšetkým na základe fotografií, parametre ako sú miery alebo váhový úbytok budeme brať do úvahy, ale nebudú rozhodujúce. Je totiž rozdiel, či niekto chudne zo 150 kg na 100 kg alebo z 90 kg na 70 kg. Pri nižších váhach je to určite náročnejšie. Z fotografií, ktoré budú účastníci v pravidelných mesačných intervaloch zasielať, budeme pripravovať motivačný spot zaznamenávajúci ich pokroky. Samozrejme, použité budú len fotografie tých, ktorí so zverejnením a medializáciou súhlasia. V apríli 2015 odborná porota vyhodnotí obidve kategórie a vyberie tých najúspešnejších. Zvíťazí ten, koho premena bude najestetickejšia, " priblížil myšlienku PREMENY ROKA 2015 Vladimír Homola z LADIES GYM.

 

Záštitu nad podujatím prevzal Kabinet zdravia a dlhovekosti Jankowitch poskytujúci kompletné fitness, wellness a anti-aging poradenstvo a Michaela Sethalerová, certifikovaná trénerka a výživová špecialistka, držiteľka niekoľkých domácich i zahraničných titulov, ktorá dobyla svet na Natural Olympia 2011. Vyhodnotenie súťaže prebehne v rámci programu 1. ročníka medzinárodnej otvorenej nemajstrovskej pohárovej súťaže LADIES GYM Cup 2015, ktorá má za sebou úspešný nultý ročník. Na tých najlepších čaká diplom, pohár a lákavé ceny v podobe vitamínov a výživových doplnkov značky Progenex. Súťažiaci, ktorí sa umiestnia na prvých miestach sa môžu tešiť aj na finančnú odmenu.

 

Vyplnené prihlášky s fotografiou postavy v plavkách je potrebné zaslať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 30.11.2014. Záujemcovia budú následne kontaktovaní organizačným tímom. Jedinou podmienkou je vek nad 15 rokov. Čím skôr sa prihlásite, tým viac času budete na zdokonalenie svojej postavy mať.

Autor: Mira Kováčová © Autorské práva sú vyhradené

Miroslava Kováčová

Editorka Turiec Online