Vytlačiť túto stránku
streda, 23 január 2013 00:00

Miss stredných škôl 2013: začína boj o korunku krásy. Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(25 hlasov)
Miss stredných škôl 2013: začína boj o korunku krásy. Miss stredných škôl 2013: začína boj o korunku krásy.

20. januára sa vo Valči predstavilo dvanásť finalistiek piateho ročníka Miss stredných škôl Slovenskej republiky. Finálový kasting sa konal v hoteli Impozant vo Valčianskej doline. Prvé sústredenie top dvanástky sa podľa riaditeľa súťaže uskutoční koncom februára. „Medzi prvým a druhým sústredením budú dve prehliadky, na ktorých sa predstavia finalistky v Košiciach a Banskej Bystrici. Druhé sústredenie bude v Paríži, kde by mala byť módna prehliadka na prvom poschodí Eiffelovej veže. Medzi druhým a tretím sústredením budú dve prehliadky v Bratislave a v Žiline. A tretie sústredenie bude na začiatku júna v chorvátskom mestečku Omiš v spolupráci s naším veľvyslanectvom v Záhrebe a partnerským mestom Kutina,“ uviedol riaditeľ súťaže Stanislav Šagáth. Finále piateho ročníka Miss stredných škôl Slovenskej republiky sa bude konať 21. júna 2013 vo Valčianskej doline.

Súťaž je realizovaná pod záštitou Ministerstva školstva Slovenskej republiky a poslankyne Národnej rady Slovenskej republiky Bibiany Obrimčákovej. Tento ročník je významný aj tým, že podujatie zastrešuje renomovaná zahraničná modelingová agentúra s pobočkami v Miláne, Paríži a Prahe. Finalistky tak budú mať zabezpečený odborný servis a poradenstvo z hľadiska modelingu a spolupráce s agentúrmi. Medzi sústredeniami bude verejné predstavenie finalistiek v najväčších krajských mestách. Prehliadky sa budú konať v soboty v obchodných centrách alebo hoteloch. Finálový večer bude zorganizovaný formou Open Air pred hotelom Impozant, kde bude k dispozícii okolo 600 miest pre divákov a zaujímavý program s výbornými spevákmi.

Miss stredných škôl 2013

O tom, že je táto súťaž populárna, svedčí aj vysoký záujem a motivácia súťažiacich dostať sa do top dvanástky. Všetky finalistky majú z celého priebehu pozitívne dojmy, súťaž hodnotia ako novú skúsenosť, ktorá prinesie mnoho zážitkov aj z hľadiska modelingu ale aj života a nových priateľstiev, cestovania a zábavy. Držíme im palce :) O začatí hlasovania aj priebehu súťaže Vás budeme ako mediálny partner pravidelne informovať.

O titul Miss stredných škol zabojujú:

01. Alexandra Straková, 18 rokov, Kysucké Nové Mesto
02. Evelína Grešová, 17 rokov, Cestice
03. Ivana Petrušová, 17 rokov, Svit
04. Ivana Škadrová, 19 rokov, Vinodol
05. Anežka Ďuricová, 18 rokov, Žilina
06. Adriana Horná, 15 rokov, Banská Bystrica
07. Lujza Alexandrová, 18 rokov, Vrbové
08. Kristína Trnková, 15 rokov, Lieskovec
09. Denisa Nguyenová, 17 rokov, Trnava
10. Dominika Veselovská, 19 rokov, Mútne
11. Klaudia Kunová, 17 rokov, Košice
12. Karolína Sabljič, 18 rokov, Valaská

Web: http://www.missstrednychskol.sk/

Facebook: Miss stredných škôl SR

Fotograf Martin Remenár, fotogaléria Matej Bórik

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn

Najnovšie články od autora: Matej Bórik, MBA

Súvisiace články podľa značky