pondelok, 09 február 2015 21:31

Linda Štroncerová žne vo svete módy jeden úspech za druhým

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)
Linda Pavlova pre Awatif Alhai z Kuwaitu na WORLD OF FASHION 2015 - NINO GAZIANO LUCA, foto: Enrico Giorgetta Linda Pavlova pre Awatif Alhai z Kuwaitu na WORLD OF FASHION 2015 - NINO GAZIANO LUCA, foto: Enrico Giorgetta

Slovenka Linda Štroncerová, umeleckým menom Linda Pavlova z dedinky Žabokreky pri Martine, Miss Cinema Europa a jedna z ôsmich najkrajších žien sveta je obľúbená a žiadaná na celom svete.

 

Začiatok roku 2015 sa u nej nesie v znamení hesla "čo krok to úspech". Už január jej priniesol viacero významných príležitostí. Na minulotýždňovom týždni módy v Ríme vystúpila na móle prestížneho grand hotela St. Regis ako múza a tvár kuvajtskej návrhárky Awatif Alhai, ktorá oblieka výhradne iba V.I.P. klientov na Blízkom východe. Cena jej rób sa pohybuje od 10.000 eur vyššie.

 

Linda Pavlova aktívne spolupracuje s popredným talianskym vizážistom Pablom Gil Cagne! Jeho maestro Gil Cagne bol vizážistom Marilyn Monroe, Grace Kelly, Sofie Loren a pod. Pablo pokračuje v jeho koľajach a vlastní v Ríme najznámejšiu akadémiu vizáže v Taliansku. Po tom, čo Pablo spoznal Lindu Pavlovu, označil ju ako svoju múzu! Čerešničkou na torte sa stala pre Lindu Pavlovu pozícia manažérky pre svetový obchod značky ANGELO CAROLI so sídlom v Miláne. Angelo Caroli pôsobí v oblasti wellness už vyše 25 rokov a je považovaný za guru v oblasti wellness. Doposiaľ vybudoval vo svete viac než 32 spa výhradne iba v hotelových komplexoch štvorhviezdičkovej a päťhviezdičkovej kategórie. Od roku 2005 má svoju vlastnú kozmetickú radu.

 

Linda Pavlova pre Awatif Alhai z Kuwaitu na WORLD OF FASHION 2015 - NINO GAZIANO LUCA.

 

Linda je príkladom krásnej, šikovnej a inteligentnej dámy pre mnohé ženy na celom svete, ktoré ju denne kontaktujú a žiadajú o radu. Kariéru si Linda Pavlova vybudovala úplné sama a bez znalosti talianskeho jazyka, keď sa v auguste v roku 2012 vybrala za hlasom svojho srdca a rozhodla sa ísť si splniť svoj sen do Ríma. „Vytrvalosť, trpezlivosť a viera sú základy úspešnej ženy,“ tvrdí Linda Pavlova.

Autor: Mira Kováčová © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn