Reklama
pondelok, 23 február 2015 23:18

Medzinárodná súťaž SWEET CUP 2015

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
Medzinárodná súťaž SWEET CUP 2015 Medzinárodná súťaž SWEET CUP 2015

SOŠ obchodu a služieb Martin reprezentovala žiačka tretieho ročníka odboru cukrár Barbora Wolfová.

 

 

Stredná odborná škola sdh Prešov usporiadala dňa 19.2.2015 súťaž mladých talentov SWEET CUP 2015 s medzinárodnou účasťou. Okrem škôl zo Slovenska sa súťaže zúčastnili školy z Poľska a Ukrajiny. Pod dohľadom odbornej poroty súťažili žiaci v odboroch predavač, aranžér, kuchár a cukrár. Barbora Wolfová zo SOŠ obchodu a služieb v Martine predviedla prípravu, plnenie a zdobenie torty v časovom limite, pri dodržaní pravidiel hygieny a bezpečnosti pri práci. Profesionálny prístup, schopnosť pracovať pod tlakom a zručnosť pri modelovaní a konečnej úprave torty priniesol našej žiačke umiestnenie v striebornom pásme.

 

Jej chuť súťažiť a reprezentovať našu školu neodradil ani fakt, že všetci jej spolužiaci oddychovali počas jarných prázdnin. Barbora sa počas týchto dní zodpovedne pripravovala, aby predviedla čo najlepší výkon a svojím prístupom prispela k zviditeľneniu svojej profesie a našej školy.

 

 

Autor: Mgr. Andrea Tomčányiová © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn