Reklama
pondelok, 23 marec 2015 21:12

V Hoteli Turiec predstavili aktuálne svadobné trendy na rok 2015 Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(10 hlasov)
V Hoteli Turiec predstavili aktuálne svadobné trendy na rok 2015 V Hoteli Turiec predstavili aktuálne svadobné trendy na rok 2015

Svadobné výzdoby a dekorácie, ukážky slávnostného menu, torty, zákusky a koláče. To všetko a mnoho ďalšieho ponúkla prezentačná akcia "Svadobné dni s Adell Decor", ktorá prebiehala v Hoteli Turiec od 14. do 16. marca.

 

"Myšlienka vznikla v spolupráci so svadobným a dekoračným štúdiom Adell Decor a fotografom Radovanom "Guardom" Haluškom, ktorý prišiel s nápadom, že by sme mohli prostredníctvom výstavy odprezentovať verejnosti ukážky svadobnej výzdoby. Čo sa týka svadieb,  rok 2015 je pre nás veľkou výzvou, nakoľko sa chystá veľmi veľa svadieb nie len u nás, ale aj v celom našom regióne," uviedla marketingová manažérka Hotela Turiec Denisa Űrgeová.

Budúci novomanželia si počas trojdňového podujatia mali možnosť prezrieť rôzne štýly prestierania, ako aj vybrať si z rozmanitej ponuky doplnkov a dekorácií. Hotel Turiec odprezentoval nielen svoje priestory, ale aj ukážky svadobného menu. Nechýbala ochutnávka cukrárenských výrobkov, či ponuka vín a destilátov. O sprievodný program v podobe prehliadky svadobných a spoločenských šiat sa postaralo svadobné štúdio v spolupráci s kozmetickým a kaderníckym salónom. Nakoľko sa premiéra výstavy tešila mimoriadnej priazni verejnosti, na "svadobné dni" v Hoteli Turiec sa môžu Martinčania tešiť aj v budúcnosti.

 

Autor: Mira Kováčová, foto: Radovan Guardo Haluška © Autorské práva sú vyhradené

 

Jana Krivačková

Editorka Turiec Online