pondelok, 17 august 2015 16:00

UVEA Mediklinik privítala známych hercov zo seriálu Kolonáda

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)
UVEA Mediklinik privítala známych hercov zo seriálu Kolonáda UVEA Mediklinik privítala známych hercov zo seriálu Kolonáda

Očná klinika UVEA Mediklinik v Martine - Priekope poskytla svoje priestory pre nakrúcanie druhej série úspešného hraného seriálu RTVS z kúpeľného prostredia.

 

Pokračovanie seriálu Kolonáda sa nakrúca od 1. júna do konca septembra. Scény z lekárskeho prostredia sa nakrúcali aj v priestoroch najmodernejšieho očného centra UVEA Mediklinik v Martine. Televízia často využíva až dva štáby, ktoré s hercami točia scénky do nových častí tohto populárneho seriálu. Na klinike nakrúcali herci ako Attila Mokos (známy z filmov Kruté radosti, Marhuľový ostrov, Pokoj v duši), Anna Rakovská a Ingrid Ištoková.

 

 

Seriál Kolonáda zachytáva život hlavného hrdinu – lekára Adama Bernáta, ktorý sa po roku strávenom v zahraničí vracia opäť domov. S ním prichádza do rodiny jeho mladá žena Tereza, ktorá nevie nič o ich rodinnom tajomstve. Po jeho vyzradení sa vzťahy v rodine zdramatizujú a všetci členovia rodiny sa budú musieť s pravdou vyrovnať po svojom. Ako to celé dopadne sa dozviete už čoskoro. V seriáli môžete vidieť Mareka Geišberga, Andreu Karnasovú, Kamilu Magálovú, Pavla Višňovského, Kamila Mikulčíka, Petru Vajdovú, Vladislava Plevčíka, Janu Kvantíkovú a mnoho ďalších známych tvárí. Podrobné detaily dejovej línie ešte nemôžeme zverejniť, pretože by sme veľa prezradili, no diváci sa vysielania pripravovaných častí dočkajú začiatkom roku 2016. Určite sa však máte na čo tešiť!

 

Autor: UVEA Mediklinik © Autorské práva sú vyhradené

 

Mgr. Lucia Kuželová

Prispievateľka Turiec Online

Administratívna pracovníčka, Obecný úrad Kláštor pod Znievom.