nedeľa, 08 november 2015 19:48

Diskdžokeji starnú 5: veľkoplošné projekcie, perfektní DJ a GoGo tanečnice

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Diskdžokeji starnú 5: veľkoplošné projekcie, perfektní DJ a GoGo tanečnice Diskdžokeji starnú 5: veľkoplošné projekcie, perfektní DJ a GoGo tanečnice

26. decembra, na Štefana, sa stretneme na jednej z najlepších tanečných párty v Turci - DISKDŽOKEJI STARNÚ 5 v Turčianskej Štiavničke. Veľkoplošné projekcie, perfektná hudba a skvelé GoGo tanečnice si nemôžete nechať ujsť.

 

Diskdžokeji starnú je voľným pokračovaním už niekoľko rokov osvedčenej akcie "Kapely starnú", ktorá si našla staronové publikum hlavne u generácie. Práve táto generácia chodila v minulosti na tanečné zábavy, kde hrali rôzne známe skupiny z nášho regiónu. KD v Turčianskej Štiavničke patril v 80 až 90tych rokoch medzi mekku zábavy v Turci najmä vďaka svojej veľkej sále. Dokonca ani dnes mesto Martin nedisponuje sálou o kapacite do 1200 ľudí.

 

Tanečná párty vám aj z titulu starých DJ-ov umožní nostalgicky si zaspomínať na časy minulé. Oslovuje hlavne generáciu, ktorá v období svojej najväčšej slávy navštevovala práve Turčiansku Štiavničku. Okrem už známych DJ sa vám na akcii predstavia krásne GoGo tanečnice vo viacerých kostýmoch. Aj tento rok pribudne pár vylepšení. Môžete sa tešiť na vystúpenie tanečných skupín a nové svetelné efekty. Preto neváhajte s rezerváciou a zastavte sa v Markman Music v Martine alebo v OÚ Turčianska Štiavnička po lístky v predpredaji.

 

Pripravte sa na neopakovateľný zážitok

 

 

Viac informácií a rezervácie: http://www.videodiscoparty.sk/dj-starnu.html

 

Autor: Ján Haliena, Matej Bórik © Autorské práva sú vyhradené

 

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn