štvrtok, 21 február 2013 00:10

2. ročník Hádzanárskeho plesu dopadol nad očakávania Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)
2. ročník Hádzanárskeho plesu dopadol nad očakávania 2. ročník Hádzanárskeho plesu dopadol nad očakávania

16. februára sa v Hoteli Victoria v Martine konal 2. ročník Hádzanárskeho plesu. Ak sa Vám dostala do rúk pozvánka a Vy ste ju odmietli, môžete ľutovať. Skvelá nálada, úžasná atmosféra a žúr do skorých ranných hodín – aj takto sa dá hovoriť o druhom ročníku plesu, na ktorom sa zúčastnili nielen športovci, ale všetci, ktorí sa vedia zabávať.

Prvý ročník som síce neabsolvovala, ale zato som zistila, že na tohtoročnej „športovej akcii roka“ sa byť oplatilo. Bolo výborne! S fanúšikmi hádzanej sme najprv oslávili víťazstvá HK Slávia Medik Martin a MHáK Martin "A". Po úspešnom dni bolo dôvodov na zábavu o to viac. S partnerom alebo partiou priateľov, tak či onak, v Hoteli Victoria sa v sobotu v noci bezpodmienečne hýrilo do rána. To že sa hádzanári a hádzanárky vedia zabávať, nie je u nás v Martine žiadna novinka, ale veľmi milo prekvapili aj všetci tí, ktorí nesedeli za stolom, ale spolu s nami pretancovali noc.

Hádzanársky ples 2013

Hádzanársky ples 2013Zlomený opätok či pľuzgiere na pätách? Áno, po takejto vydarenej akcii je to zrejme nevyhnutné. K tomu si pridajte moderátora Mariána Lechana a hudobnú skupinu Homo Sapiens, tanečné vystúpenie Unique a ak je stále málo, nechýbal ani DJ Ľubo „Syky“ Sýkora, tradičná ľudová hudba Michala Rusnáka z Martina či spoločenský tanec Tomáša Blažeka s partnerkou. A nesmiem zabudnúť ani na tombolu – tak, tak, závideli sme tým, ktorí vyhrali... :)

Z plesu sa právom radovali aj organizátori: „úspech prvého ročníka prilákal na jeho pokračovanie viac hostí, celkovo 217. Atmosféra a zábava bola počas celého večera na bode varu. Každý si mohol prísť na svoje. Z mnohých hostí je potrebné vyzdvihnúť účasť najúspešnejšieho martinského hádzanára v histórií Jozefa Kozáka ako aj aktuálneho reprezentanta SR, druhý rok najlepšieho strelca extraligy a tiež martinského odchovanca, navrhnutého na ocenenie Mesta Martin – Ivana Kuchárika, ktorý  tento ročník  hosťuje v Martine“, zhodnotil organizátor Róbert Klimo.

A čo dodať na záver? Sami si urobte prieskum spätnej väzby u ostatných zúčastnených, ale potom som si už istá, že o rok plesáme spolu - na 3. ročníku Hádzanárskeho plesu v Martine. Tak teda, do skorého videnia.

Autor: Martina Chabadová

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn