utorok, 17 máj 2016 00:35

Turiec opäť ožije hudbou. Druhý ročník Turiec Festu sa blíži! Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Turiec opäť ožije hudbou. Druhý ročník Turiec Festu sa blíži! Turiec opäť ožije hudbou. Druhý ročník Turiec Festu sa blíži!

Dobrá správa pre všetkých milovníkov hudby! Organizátori podujatia Turiec Fest, sa intenzívne pustili do organizovania ďalšieho ročníka, ktorý sa bude konať 18. júna na starom futbalovom ihrisku v Sučanoch.Po úspešnom úvodnom ročníku Turiec Festu, kde si vyše 1 400 ľudí prišlo vychutnať kapely ako Ine Kafe, Arzén, Konflikt, Heľenine oči, Bank of Joe a mnohé iné, sa budú môcť návštevníci festivalu tešiť na ešte pestrejší a lepší program. Tento ročník organizátori stavili opäť na slovenskú rockovú klasiku, ktorá poteší všetky vekové kategórie. Návštevníkov roztancujú kapely Gladiator, Zoči Voči, Smola a Hrušky, Zóna A, Heľenine očí, Fuera Fondo, NeverBack, Problem a podujatie odštartuje kapela s jedinečným názvom Kýbeľ Mačiek.

 

Okrem bohatého hudobného programu bude pre návštevníkov prichystaný aj sprievodný program, kde si návštevníci budú môcť zmerať svoje sily a tí najlepší z nich budú odmenení lákavými cenami od partnerov. Po skončení podujatia budú môcť návštevníci ostať v priestoroch areálu do ranných hodín alebo využiť kyvadlovú dopravu do Martina, Vrútok a okolitých dedín.

Chcete si vychutnať svoje obľúbené kapely alebo len tak posedieť s kamarátmi pri dobre chladenom pivku? Tak neváhajte a využite limitovanú možnosť zakúpiť si originálne lístky, ktoré sú v predaju v sieti ŽijemeHudbou.sk a Ticketportal.sk . Navyše do 15.5.2016 máte možnosť si zakúpiť super balík, kde ku 4 lístkom dostanete jeden ZADARMO. Cena vstupenky je 10€ v predpredaji alebo 12€ na mieste. Obyvatelia Sučian a ZŤP osoby majú možnosť si kúpiť lístky v predpredaji za zvýhodnenú cenu 8€ na vybraných predajných miestach. Všetky deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup na Turiec Fest ZADARMO.

 
Ešte stále sme vás nepresvedčili? Tak navštívte stránku TuriecFest.sk alebo našu funpage na facebooku, kde nájdete všetky aktuálne informácie.

 

Autor: Turiec Fest © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn