utorok, 24 máj 2016 18:13

Capri-Sonne Dance Attack – Majstrovstvá Slovenska disco dance a street dance show klopú na dvere

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Capri-Sonne Dance Attack – Majstrovstvá Slovenska disco dance a street dance show klopú na dvere Capri-Sonne Dance Attack – Majstrovstvá Slovenska disco dance a street dance show klopú na dvere

Tento víkend sa v priestoroch zimného štadióna v Martine na Podháji uskutoční podujatie Capri-Sonne Dance Attack – Majstrovstvá Slovenska disco dance & street dance show 2016. Počas troch dní sa na šampionáte zíde slovenská tanečná špička, ktorá bude okrem titulov bojovať aj o nominácie na zahraničné tanečné súťaže. Podujatie sa uskutoční pod organizátorskou taktovkou Tanečného klubu Deep z Martina.

 

Zimný štadión rozburáca v ranných hodinách rytmická hudba už v piatok, kedy sa uskutoční Superfinále Deep Dance League – medzinárodnej tanečnej súťaže. Superfinále je zakončením šiesteho ročníka tanečnej ligy a súťažiaci tak dostanú poslednú možnosť prebojovať sa na majstrovskú súťaž, ktorá bude na druhý deň v sobotu. Približne 1 300 tanečníkov z 28 klubov bude počas troch dní budú súťažiť v tanečných štýloch disco dance, hip-hop, street dance show a disco freestyle.

 

 

V roku 2016 prebral organizátorskú štafetu Tanečný klub Deep z Martina, ktorý má s realizáciou podujatí tohto druhu bohaté skúsenosti. Súčasťou podujatia bude okrem výborných tanečných výkonov aj zaujímavý sprievodný program – hudobné vystúpenie známeho speváka Juraja Hnilicu, stánky s rôznorodým tovarom atď. Šampionátu, ktorý sa uskutoční pod záštitou viceprimátora mesta Martin Imricha Žiga a s finančnou podporou Žilinského samosprávneho kraja predchádzali niekoľkomesačné prípravy. Tím arbitrov budú tvoriť zahraniční porotcovia z Nemecka, Slovinska, Bieloruska, Talianska, Švédska a Čiech.

 

 

Podľa slov vedúceho Tanečného klubu Deep Miroslava Frola pristupoval organizačný štáb maximálne zodpovedne a vyslovuje preto názor, že podujatie prebehne plynule. „Akonáhle sme sa zhostili úlohy organizátora, začali sme oslovovať reklamných partnerov. Naša snaha padla na úrodnú pôdu a uzavreli sme partnerstvo s firmou Vitar Slovakia, spol. s r. o., ktorá sa na našu veľkú radosť zhostila úlohy generálneho reklamného partnera. Samozrejme, veľkú vďaku vyslovujeme aj ďalším reklamným a aj mediálnym partnerom podujatia. Budeme sa snažiť zo všetkých síl, aby sa pre účastníkov stalo podujatie Capri-Sonne Dance Attack nezabudnuteľným zážitkom,“ dodáva Miroslav Frolo na záver.

 

Autor: (GA) © Autorské práva sú vyhradené

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn