utorok, 27 september 2016 16:48

Takýto ROCK ste v Barmuseu ešte nezažili! Michal Pavlíček & Čombeband

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Takýto ROCK ste v Barmuseu ešte nezažili! Michal Pavlíček & Čombeband Takýto ROCK ste v Barmuseu ešte nezažili! Michal Pavlíček & Čombeband

Na pôde martinského Barmusea sa v utorok 20. septembra predstavil uznávaný český hudobný skladateľ, gitarista, spevák, textár a producent Michal Pavlíček.

Obdivovaný “gitarový čarodej” ako je často prezývaný, je autorom introvertných rockových opusov, balád a je tiež skladateľom symfonickej a scénickej hudby. Známy je tiež ako mentor mladých hudobníkov. Svoj osobitý rukopis zanechal napríklad aj v Pražském výběru, Stromboli, BSP či Big Heads. Je tiež držiteľom viacerých ocenení. V martinskom Barmuseu sa predstavil v spoločnosti ďalších hudobníkov (Miloš Meier – bicie, Martin Ivan – basa, Michal Nejtek – klávesy). Michal Pavlíček & Čombeband sa postarali o úžasnú atmosféru a ozajstný zážitok pre všetkých priaznivcov kvalitnej muziky.

 

 

V Barmuseu sa už čoskoro predstaví aj ďaľšia známa česká hudobníčka Lenka Dusilová už vo štvrtok 6. októbra. Podujatia Kultúrneho centra Museum z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia.

 

Autor: Mgr. Eva Lacová © Autorské práva sú vyhradené

 

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn