štvrtok, 27 október 2016 00:00

CITY Laser Aréna prináša do Martina nový adrenalín: Laser Game Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(12 hlasov)
CITY Laser Aréna prináša do Martina nový adrenalín: Laser Game CITY Laser Aréna prináša do Martina nový adrenalín: Laser Game

Adrenalín, šport, zábava, teambuilding. V Martine otvorili CITY Laser Arénu, miesto na perfektné tímové zážitky.

Laser game alebo aj "Laser Tag" je skupinová hra, pri ktorej vesty hráčov zaznamenávajú lúče z laserových zbraní, prostredníctvom ktorých sa pripisujú hráčom body. Hra je bezbolestná a nemá ani žiadne zdravotné riziká, čo jej prináša mimoriadnu výhodu, napríklad oproti paintballu. Martinská CITY Laser Aréna sa nachádza v "novej Kocke", v blízkosti ktorej môžete aj pohodlne zaparkovať. Po vstupe do podniku vás prekvapia nadčasové sci-fi maľby, ktoré dotvárajú tento zaujímavý priestor.

 

 

Samotná hra je určená pre tri a viac osôb. Každý hráč dostane laserovú zbraň a nastaviteľnú vestu so senzormi. Môžete si zahrať v tímoch alebo každý proti sebe. Pri streľbe sa sústreďujete na body umiestnené na veste protihráča, ktoré počas hry svietia. Atmosféru priestoru a adrenalínovej naháňačky za svojimi "nepriateľmi" umocňujú strategicky umiestnené prekážky.

 

 

Herný čas je stanovený na 15 minút. Pokiaľ idete do arény po prvý raz, môžete si ju prejsť najskôr orientačne, pri ostrom súboji na to už nebudete mať čas :) Ideálnym základom na dobrý zážitok je aspoň mierna kondícia, športová obuv a ľahké oblečenie. "Po dvoch hrách možno prehodnotíte stav svojej kondičky a poviete si, že laser game je lepšie kardio ako to, čo môžete zažiť vo fitnesscentre. A navyše, toto je zábava s kolegami alebo priateľmi, takže tempo hry si určujete vy. Hra je určená pre všetky vekové kategórie," hovorí Lukáš Radočani, majiteľ CITY Laser Arény v Martine.

 

Po skončení hry si môžete porovnať svoje skóre a prípadne ho vylepšiť v ďalšej hre. Priestory arény sú vhodné aj pre rôzne firemné a teambuildingové akcie. Okrem zážitku z dobrej hry vám môže personál pripraviť aj kompletné občerstvenie. Viac informácii a objednávkový systém online nájdete na webe centra.

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn