streda, 16 november 2016 15:09

Zažite revolúciu, s dobrým zrakom uvidíte viac

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
UVEA Mediklinik privítala známych hercov zo seriálu Kolonáda UVEA Mediklinik privítala známych hercov zo seriálu Kolonáda

Očná klinika UVEA v Martine má revolučnú ponuku pre každého, kto sa chce zbaviť okuliarov či kontaktných šošoviek. K laserovej operácii očí získate víkendový pobyt pre dve osoby v Hoteli Clarion a vstupenky do Apple múzea v Prahe. A navyše súťažíte o nový iPhone 7 v hodnote 900 eur.

Očná klinika UVEA Mediklinik v Martine je najmodernejším priestorom na Slovensku, kde sa môžete obrátiť s dôverou, že bude o vás profesionálne postarané. Po dôkladnom vyšetrení a získaní informácií o vašej dioptrickej chybe, vám bude po konzultácii s lekárom navrhnutá vhodná a zároveň bezpečná možnosť bezbolestnej laserovej operácie krátkozrakosti či inej dioptrickej chyby. V rámci starostlivosti o pacienta poskytuje UVEA doživotnú záruku na laserovú operáciu očí typu LASEK alebo LASIK. Potrebné lieky a pooperačné kontroly sú rovnako v cene.

 

Zažite revolúciu

 

Objednajte sa do 16. decembra 2016 na vyšetrenie a následnú operáciu očí. K ostrému zraku získate aj poukaz na víkendový pobyt pre dve osoby v Hoteli Clarion **** a dve vstupenky do Apple Múzea v Prahe. Po laserovej operácii očí budete mať skutočne revolučné, ostré a kvalitné videnie. Všetci pacienti budú po absolvovaní operácie navyše zaradení do žrebovania o cenu Apple iPhone 7 128GB v hodnote 900 eur.

 

Kliknite si na web kliniky UVEA a zistite viac o tejto revolučnej ponuke: www.uvea.sk

 

 

 

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn