nedeľa, 02 apríl 2017 20:20

Prvý online webinár na Obchodnej akadémii v Martine

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Prvý online webinár na Obchodnej akadémii v Martine Prvý online webinár na Obchodnej akadémii v Martine foto: Ján Kleskeň

13. marca 2017 sa niektorí študenti predmetov aplikovaná ekonómia, podnikanie v cestovnom ruchu ale aj ostatní, ktorí mali záujem, zúčastnili originálnej online prednášky s názvom „MÁM PRODUKT, ALE AKO HO TERAZ PREDAŤ?“, ktorú zabezpečila spoločnosť JA Slovensko.

Študenti sa najprv zaregistrovali na webinár a následne na to dostali originálny webový link a inštrukcie ako sa majú prihlásiť. Niektorí študenti sledovali webinár prostredníctvom vlastných notebookov, iní zase sledovali prednášku v multimediálnej miestnosti. Hodinovej prednášky sa zúčastnilo 44 študentov a online s nimi komunikovala speakerka Miroslava Kosečková, Marketing Coordinator CZ/SK, Monsanto ČR v českom jazyku.

 

 

Obsahom bolo predstavenie marketingových nástrojov, návod ako ich používať, ako predať, ako sa propaguje medzinárodná spoločnosť a ako propagovať produkt lokálne. Zaujímavé boli ukážky slávnych marketingových kampaní a tipy na užitočné web stránky. Na konci prednášky mohli študenti dávať otázky a p. Kosečková na ne ochotne odpovedala. "Veríme, že prvý webinár splnil svoj účel a študenti získali veľa užitočných informácií z oblasti manažmentu a marketingu," zhodli sa Ing. Danica Tokarčíková, Ing. Dagmar Stančíková, Ing. Lýdia Juricová – vyučujúce odborných ekonomických predmetov na Obchodnej akadémii v Martine.

 

Ing. Danica Tokarčíková

Prispievateľka Turiec Online

Obchodná akadémia Martin, vyučujúca odborných ekonomických predmetov.