pondelok, 11 marec 2013 00:00

„Dípaci“ zakončili celotýždenné tanečné sústredenie v Gino Paradise Bešeňová

Ohodnotiť túto položku
(9 hlasov)
„Dípaci“ zakončili celotýždenné tanečné sústredenie v Gino Paradise Bešeňová „Dípaci“ zakončili celotýždenné tanečné sústredenie v Gino Paradise Bešeňová

Tréningové tempo tanečníkov z DEEP DANCE CLUBU je síce intenzívne, ale sem-tam nezaškodí vypnúť z kolotoča tréningov a súťaží a dopriať si trošku zaslúženého relaxu. Prvotný nápad vymeniť tanečné súpravy za plavky nadobudol reálne črty v prvý marcový deň. Plný autobus „dípakov“ nabral smer Bešeňová a vybral sa na celodenný relaxačný pobyt, ktorý bol zakončením celotýždňového tanečného kempu.

Gino Paradise Bešeňová sa stal novým reklamným partnerom klubu a umožňil tak celodenné vstupy pre 35 tanečníkov a trénerov. Cesta do Bešeňovej ubehla rýchlo, a po vstupe cez recepciu do areálu  „dípakom“ už nič nebránilo absolvovať všetky atrakcie, čo Gino Paradise Bešeňová ponúka.

Ani celý deň im nestačil na všetky atrakcie

Hlavným lákadlom bola nová zábavno-adrenalínová zóna a bazén s pravými morskými vlnami. Samozrejme, veľkému záujmu sa tešili aj rýchlostné a formulové tobogány. Najmladšie tanečníčky trávili väčšinu dňa pod pedagogickým dozorom v detskom vodnom svete, kde na nich čakal bazén s hradom, vodnými delami a šmýkačkami a mnohými ďalšími atrakciami. Tí starší dali prednosť nádherným priestorom Wellness &  Spa, kde na nich čakal komplex piatich sáun, víriviek a masážnych spŕch. Ani celý deň nestačil na návštevu atrakcií, ktoré Gino Paradise Bešeňová ponúka.

Deň plný relaxu a zábavy sa postupne blížil ku svojmu záveru a prišiel čas pomaly sa začať baliť domov. Až na zopár jemne odretých sedacích svalov z rýchlostných tobogánov, stratených ponožiek a odcudzených gumičiek do vlasov prebehol deň plný zábavy a oddychu bez problémov. „Celodenné sústredenie v Bešeňovej bolo zakončením týždenného tanečného kempu. Deti si zaslúžili relax po niekoľkotýždňovom úsilí a absolvovaných súťažiach“ približuje hlavný choreograf Miroslav Frolo z DEEP DANCE CLUBU.

(GA)

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn