Reklama
nedeľa, 14 máj 2017 17:36

Zapojte sa do súťaže Fotomaratón Martin 2017 Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Zapojte sa do súťaže Fotomaratón Martin 2017 Zapojte sa do súťaže Fotomaratón Martin 2017

Opäť po roku sa záujemcovia o fotografiu a súťaženie môžu tešiť na ďalší, v poradí  už piaty ročník podujatia s názvom Fotomaratón Martin 2017. Účastníkov radi privítame 27. mája 2017 o 10.00 h v klubových priestoroch Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine.

Príďte sa  zabaviť, ukázať svoje schopnosti, spracovať fotografie na nové témy a vypočuť si verejné hodnotenie odborníkov. Motiváciou účasti je prezentácia vlastnej tvorby, ako aj hodnotenie  fotografií naživo. Porotcami súťaže budú Miroslav Zaťko (Banská Bystrica) – predseda Banskobystrického fotoklubu, organizátor Fotomaratónu v Banskej Bystrici, Michal Pišný – profesionálny fotograf (Martin) a Martin Tomáška člen fotoklubu Obzor (Žilina).

 

Bonusom súťaže je, že vybraná kolekcia fotografií bude vytlačená a vystavená na Letnom foto feste  na pešej zóne v Martine, ako aj na novembrovom Martinskom cestovateľskom festivale. Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách. V prvej kategórii účastníci spracujú kolekciu šiestich fotografií, pričom každá fotografia bude na inú tému. Účastníci v druhej kategórii vytvoria rovnako kolekciu šiestich fotografií, ale všetky fotografie budú na jednu zo šiestich zadaných tém.

 

Podmienkou účasti je registrácia prostredníctvom zaslania  prihlášky do 24. mája 2017, a to elektronicky na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo osobne v Turčianskom kultúrnom stredisku v  Martine, Divadelná 656/3, 036 01 Martin. Uzávierka prihlášok je do 24. mája 2017. Viac informácií nájdete na: www.tks.sk.

 

Propozície: na stiahnutie

 

Fotomaratón Martin organizačne zabezpečuje Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja a je súčasťou projektu Obrazy svetla III. Podujatie je podporené z verejných zdrojov poskytnutých Fondom na podporu umenia a spolufinancované s podporou Žilinského samosprávneho kraja. Tešíme sa na všetkých účastníkov!

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn