Reklama
streda, 12 júl 2017 11:32

Rodinný deň ECCO vyšiel na jednotku

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Rodinný deň ECCO vyšiel na jednotku Rodinný deň ECCO vyšiel na jednotku

7. ročník Rodinného dňa ECCO Slovakia sa uskutočnil 1. júla 2017 v martinskom areáli SIM. Hlavnou atrakciou bola už po siedmykrát súťaž vo varení guláša. Tento rok sa jej z radov zamestnancov zúčastnilo 13 odhodlaných tímov. Podujatie je určené nielen pre zamestnancov ECCO Slovakia, ale aj pre ich rodinných príslušníkov a každého okoloidúceho.

Prvých účastníkov privítal dážď, ktorý však tímy od zábavy ani od varenia neodradil. Počasie sa neskôr umúdrilo a dokonca sa i slnko ukázalo :) Rodinný deň zamestnancom po celý čas spríjemňovala hudba a moderátor Tibor Kubička. Nechýbala zábava pre deti – skákací hrad, „pedálkáry“, minigolf a oslíkovia, na ktorých sa deti mohli voziť. Program spestrili aj animátori zo spoločnosti FATRA SKI, ktorí si pripravili rôzne pohybové aktivity, hádanky a dokonca aj kreatívne dielne, kde deti z odpadu niečo vytvorili. V stánku Ortoprotetiky bola pre deti k dispozícii diagnostika nožičiek a v susednej Fitzóne si zamestnanci mohli urobiť diagnostiku tela.

 

Podujatia sa zúčastnili aj riaditelia spoločnosti, ktorí zároveň odovzdali ocenenia dlhoročným zamestnancom spoločnosti. Nasledovalo losovanie tomboly o niekoľko lákavých cien, a to pivný kúpeľ pre dvoch, masáž celého tela a prelet nad Martinom. V závere dňa zasadla porota, aby ochutnala guláše a pripravila záverečné zhodnotenie. Spomedzi trinástich tímov sa najlepším stal tím Pilotech.

 

 

Súčasťou podujatia bolo aj poďakovanie jubilantom spoločnosti, teda tým, ktorí pracujú v ECCO Slovakia 10.rokov a 15-rokov. Spoločnosť ECCO Slovakia ďakuje zúčastneným zamestnancom s rodinami za príjemne strávený deň a účasť na aktivitách, ktoré boli pre nich pripravené. Tešíme sa na budúci rok!

 

Alexandra Frančáková

Redaktorka Turiec Online

Moja práca je mojou záľubou, vidím v nej zmysel a význam. Popri štúdiu sa snažím nájsť čas aj na beletriu, mám rada prírodu, mesto, v ktorom žijem a predovšetkým svoju rodinu.