JUDO TEAM SLOVAKIA zdolal ďalšiu prekážku

Autor: JUDO TEAM SLOVAKIA zdolal ďalšiu prekážku
Uverejnené: 04. január 2016

19. augusta 2017 sa v Českom meste Litovel konal SPARTAN RACE SPRINT, kde 7,55 km dlhý závod s 25 prekážkami bežalo neuveriteľných 5072 pretekárov. JUDO TEAM Slovakia bol na tomto závode opäť v medzinárodnom zložení: Rusko, Anglicko, Slovensko.

"Ako tím sme spomedzi 339 tímov skončili na slušnom 169 mieste. Opäť sa nám podarilo spojiť Martinské fitness centrá – BiG FiT a Fit club Strojár. Aktuálne máme pred sebou už len poslednú „výzvu“ a to SPARTAN RACE TRIFECTY, blíži sa pretek BEAST Kubínska Hoľa, ktorý sa bude konať deviateho septembra," uviedol po preteku Vladimír Homola. Pretek v Litoveli bol rozdelený do dvoch kategórií SPRINT a CHARITE. Časť judo tímu štartovala v charitatívnom behu, kde výťažok bol venovaný postihnutým deťom. "Sme veľmi radi, že sa nám darí spájať ľudí z rôznych krajín, miest na dobrú vec," doplnil Homola.

Tím v kategórii SPRINT štartoval v zložení: Ekaterina Konevniková, Riško Plašek, Platková Veronika, Staš Radoslav, Koniarova Slavka,Katumincova Zuzana, Mikuš Dušan a Bušková Miroslava. Charite kategória bežala v zložení: Vladimír Homola, Martin Cetl ml. a Mirka Cesnaková.