streda, 30 august 2017 10:22

Festival Škola volá opäť otvorí nový školský rok Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Festival Škola volá opäť otvorí nový školský rok Festival Škola volá opäť otvorí nový školský rok

Začiatkom septembra (4. 9. 2017) sa na veľkom parkovisku na Ľadovni uskutoční už desiaty ročník festivalu Škola volá, ktorý organizuje Súkromná základná umelecká škola Maše Haľamovej, Súkromné centrum voľného času Tanečného klubu Deep, Deep Dance Centrum, s. r. o. a Deep production. Špeciálnym hosťom podujatia bude spevák Ego a pre účastníkov bude aj tento rok pripravený zaujímavý sprievodný program.

Jubilejný desiaty ročník sa bude aj tento rok konať na veľkom parkovisku na Ľadovni. Program začína o 15. h. a bude spojený s oslavami Tanečného klubu Deep, ktorý obhájil aj tento rok zisk titulu Súbor roka a získal tituly nielen slovenského, ale aj európskeho a svetového šampióna. Pre deti a mládež budú pripravené súťaže s Capri-Sonne a zábavné atrakcie. Tie deti, ktoré majú záujem plnohodnotne tráviť svoj voľný čas, budú mať možnosť sa zapísať do krúžku Súkromného centra voľného času TK Deep alebo do niektorého z odborov Súkromnej základnej umeleckej školy Maše Haľamovej. Vstupné je zadarmo a podujatie sa uskutoční za každého počasia.

Mgr. Gabriela Avramová

Prispievateľka Turiec Online

Marketingový manažér Deep Production, Deep Dance Center, Súkromné centrum voľného času Tanečného klubu Deep, Súkromná základná umelecká škola M. Haľamovej.