piatok, 01 september 2017 18:20

Prečo študovať aj popri práci? Doporučený

Prečo študovať aj popri práci? Prečo študovať aj popri práci?

V dnešnej uponáhľanej dobe máme mnohokrát málo času na vlastné aktivity. Stihnúť popri všetkých povinnostiach ešte aj vysokoškolské štúdium znie až nepredstaviteľne. Na druhú stranu, kto by nechcel vyššie finančné ohodnotenie prípadne lepšie postavenie a úspech v práci? Riešením je študovať tak, aby ste mali čas na rodinu a iné aktivity. Ale ako na to?

Naše Paneurópske centrum ďalšieho vzdelávania v Martine ponúka možnosť štúdia odboru právo aj so zameraním na realitné, športové, medicínske, či európske právo. Bakalársky aj magisterský stupeň štúdia môžete absolvovať externe. Zostane vám tak dostatok času na prácu, rodinu či priateľov. Výučba formou blokov a konzultácií je prispôsobená individuálnym požiadavkám študenta. Ako absolvent tak získate rovnaké vzdelanie ako denný študent a nie ste ukrátený ani o praktické poznatky.

 

Navyše, uchádzači majú možnosť  študovať právo formou praktického profesijného vzdelania a získať zahraničný titul LL.M. len za jeden rok. Štúdium je vhodné pre právnikov s akademickým vzdelaním, ako aj pre budúcich právnikov, manažérov, alebo iných záujemcov. Ak ste manažér, podnikateľ, alebo by ste mali záujem riadiť vlastnú firmu, máme pre vás dobrú správu v podobe praktického profesijného vzdelania, zakončeného zahraničným titulom MBA a to len za jeden rok.

 

Využite svoju šancu, ako zlepšiť svoj život a vzdelávajte sa bez stresu aj popri práci priamo v Martine

 

Paneurópske centrum ďalšieho vzdelávania je súčasťou programu ďalšieho vzdelávania Paneurópskej vysokej školy. Škola s piatimi fakultami (právo, psychológia, masmédiá, ekonómia a podnikanie a informatika) a 40 akreditovanými študijnými programami je jedinou súkromnou inštitúciou univerzitného typu. Od jej založenia v roku 2003 jej štúdium absolvovalo vyše 12 000 absolventov.

 

Pre viac informácií navštívte našu stránku: www.paneurouni.com/martin

Prípadne nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Prečo je výhodné študovať popri práci?

 

  1. Môžete pohodlne pracovať – Predpokladáme, že počas štúdia už máte pracovné záväzky, prípadne si prácu aktívne hľadáte. V harmonograme akademického roka s tým počítame a vy si nebudete musieť ukrajovať z ušetrenej dovolenky.
  2. Ste strojcom svojho času – Vyzdvihnúť deti zo škôlky alebo ísť na pracovný míting? Nemusíte tráviť svoje dni na prednáškach a cestovaním do školy. Je na vás, ako s časom naložíte a kedy sa budete pripravovať na skúšky.
  3. Neukrojíte zo svojich vedomostí – Množstvo a obsah vedomostí je rovnaký ako pri dennom type štúdia. Nič dôležité vám teda neunikne.
  4. Skončíte s titulom – Na rozdiel od vzdelávacích kurzov získate po úspešnom absolvovaní štúdia pred menom titul Bc. Alebo Mgr. (odbor právo), alebo exkluzívne zahraničné tituly LL.M. a MBA za menom.
  5. Zdokonaľujete sa vo svojej oblasti – Ak už pracujete vo svojom odbore dlhí čas, každodenná činnosť sa môže stať rutinou. Vďaka vzdelávaniu a špičkovým pedagógom sa budete posúvať vpred a naučíte sa riešiť nové problémy novými spôsobmi.
  6. Získate nové kontakty – Vedeli ste, že jeden z najdôležitejších faktorov pri postupe v kariére je práve „networking“? Na seminároch stretnete nových ľudí s podobnými záujmami, ktorí rozšíria portfólio vašich kontaktov.
Pridajte komentár...
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | blog SME, LinkedIn, Twitter

Články mesiaca

Rozhovory

Baletka z Martina, ktorá obišla svet

Aj vy pochybujete o tom, že sa dá zarábať tým, čo vás baví a popri tom precestov...

Spoločnosť

Deti učíme pýtať sa a nielen slepo poslúchať

História holokaustu je komplexná a komplikovaná zároveň, preto môže byť jej spro...

Aktivity

Kláštorský ples hostil moderátorku Anetu Pariškovú

Začiatok každého roka je vždy spojený s plesovou sezónou. Inak to nebolo ani v K...

Spoločnosť

Turčianske firmy sa spojili pre dobrú vec

Plesová sezóna je aj v Martine v plnom prúde. Tento rok sa do kalendára plesovýc...

Zdravie

Vedci JLF UK identifikovali doteraz neznámu mutáciu vrodenej…

Vrodené poruchy fibrinogénu patria medzi vzácne poruchy zrážania krvi. Doktorand...

Kultúra

Predpredaj: Mega oslavy výročia SNP s Kollárovcami a Moravan…

V stredu 29. augusta 2018 sa pripravuje v martinskom Amfiku skutočne veľkolepý p...

Zdravie

Február je kritický pre výskyt chrípkových ochorení

V závere druhého februárového týždňa evidovali v Univerzitnej nemocnici Martin z...

Aktivity

Husársky kúsok žiakov Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha

Žiaci Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha (GVPT) sa už niekoľko mesiacov usilovne...

Ďakujeme našim partnerom
za podporu Turiec OnlineMestská scéna Martin
TV Severka
Kino Strojár