piatok, 01 september 2017 18:20

Prečo študovať aj popri práci? Doporučený

Prečo študovať aj popri práci? Prečo študovať aj popri práci?

V dnešnej uponáhľanej dobe máme mnohokrát málo času na vlastné aktivity. Stihnúť popri všetkých povinnostiach ešte aj vysokoškolské štúdium znie až nepredstaviteľne. Na druhú stranu, kto by nechcel vyššie finančné ohodnotenie prípadne lepšie postavenie a úspech v práci? Riešením je študovať tak, aby ste mali čas na rodinu a iné aktivity. Ale ako na to?

Naše Paneurópske centrum ďalšieho vzdelávania v Martine ponúka možnosť štúdia odboru právo aj so zameraním na realitné, športové, medicínske, či európske právo. Bakalársky aj magisterský stupeň štúdia môžete absolvovať externe. Zostane vám tak dostatok času na prácu, rodinu či priateľov. Výučba formou blokov a konzultácií je prispôsobená individuálnym požiadavkám študenta. Ako absolvent tak získate rovnaké vzdelanie ako denný študent a nie ste ukrátený ani o praktické poznatky.

 

Navyše, uchádzači majú možnosť  študovať právo formou praktického profesijného vzdelania a získať zahraničný titul LL.M. len za jeden rok. Štúdium je vhodné pre právnikov s akademickým vzdelaním, ako aj pre budúcich právnikov, manažérov, alebo iných záujemcov. Ak ste manažér, podnikateľ, alebo by ste mali záujem riadiť vlastnú firmu, máme pre vás dobrú správu v podobe praktického profesijného vzdelania, zakončeného zahraničným titulom MBA a to len za jeden rok.

 

Využite svoju šancu, ako zlepšiť svoj život a vzdelávajte sa bez stresu aj popri práci priamo v Martine

 

Paneurópske centrum ďalšieho vzdelávania je súčasťou programu ďalšieho vzdelávania Paneurópskej vysokej školy. Škola s piatimi fakultami (právo, psychológia, masmédiá, ekonómia a podnikanie a informatika) a 40 akreditovanými študijnými programami je jedinou súkromnou inštitúciou univerzitného typu. Od jej založenia v roku 2003 jej štúdium absolvovalo vyše 12 000 absolventov.

 

Pre viac informácií navštívte našu stránku: www.paneurouni.com/martin

Prípadne nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Prečo je výhodné študovať popri práci?

 

  1. Môžete pohodlne pracovať – Predpokladáme, že počas štúdia už máte pracovné záväzky, prípadne si prácu aktívne hľadáte. V harmonograme akademického roka s tým počítame a vy si nebudete musieť ukrajovať z ušetrenej dovolenky.
  2. Ste strojcom svojho času – Vyzdvihnúť deti zo škôlky alebo ísť na pracovný míting? Nemusíte tráviť svoje dni na prednáškach a cestovaním do školy. Je na vás, ako s časom naložíte a kedy sa budete pripravovať na skúšky.
  3. Neukrojíte zo svojich vedomostí – Množstvo a obsah vedomostí je rovnaký ako pri dennom type štúdia. Nič dôležité vám teda neunikne.
  4. Skončíte s titulom – Na rozdiel od vzdelávacích kurzov získate po úspešnom absolvovaní štúdia pred menom titul Bc. Alebo Mgr. (odbor právo), alebo exkluzívne zahraničné tituly LL.M. a MBA za menom.
  5. Zdokonaľujete sa vo svojej oblasti – Ak už pracujete vo svojom odbore dlhí čas, každodenná činnosť sa môže stať rutinou. Vďaka vzdelávaniu a špičkovým pedagógom sa budete posúvať vpred a naučíte sa riešiť nové problémy novými spôsobmi.
  6. Získate nové kontakty – Vedeli ste, že jeden z najdôležitejších faktorov pri postupe v kariére je práve „networking“? Na seminároch stretnete nových ľudí s podobnými záujmami, ktorí rozšíria portfólio vašich kontaktov.
Pridajte komentár...
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | blog SME, LinkedIn, Twitter

Články mesiaca

Pozvánky

Milovníci kávy a čokolády si v OC Tulip prídu na svoje

V nedeľu 26. novembra sa obchodné centrum Tulip premení na sladké korzo s vôňou kávy. Všetkých vás pozývame na Festival kávy a čokolády.

Aktivity

Tanečný klub Deep ukončil sezónu ďalšími svetovými úspechmi

V mesiacoch október a november sa Tanečný klub Deep fungujúci v rámci Súkromnej základnej umeleckej školy Maše Haľamovej zúčastnil posledných dvoch za...

Spoločnosť

Hasiť a kopať za Turiec nie je iba slogan

Martina Hudeca pozná veľa ľudí. Nielen v súčasnosti, keď ho môžeme vidieť na bilbordoch a ako poslanca v regionálnych médiách. A nielen pre jeho nezam...

Spoločnosť

V Martine otvorili po rekonštrukcii jednu z najmodernejších kliník asi…

V Martine dňa 16. novembra 2017 slávnostne otvorili zrekonštruované pracovisko kliniky reprodukčnej medicíny ISCARE v Martine. ISCARE patrí do nadnáro...

Pozvánky

Šou Mariána Čekovského v OC Tulip

V nedeľu 12. novembra sa môžete tešiť na skvelý koncert a humor Mariána Čekovského, ktorý zavíta o 17.00 do Obchodného centra Tulip v Martine. ...

Aktivity

V Martine ožili stavebné projekty Blažeja Bullu

Asi máloktorý Martinčan sa cestou po pešej zóne zamyslí nad históriou krásnych starých stavieb, ktoré ju lemujú. Nerozmýšľa nad tým, že každá z nich m...

Ďakujeme našim partnerom
za podporu Turiec OnlineViena international
SKD
Mestská scéna Martin
TV Severka
Penzión Ľadoveň
Kino Strojár