nedeľa, 10 september 2017 21:48

JUDO TEAM SLOVAKIA bežal po trifectu

JUDO TEAM SLOVAKIA bežal po trifectu JUDO TEAM SLOVAKIA bežal po trifectu

9. septembra 2017 sa na Kubínskej holi uskutočnil posledný SPARTAN RACE v tomto roku na Slovensku. Tieto preteky boli v kategórii Reebok Spartan Beast a neotestovali len výdrž, vytrvalosť a pevnú vôľu, ale aj psychiku. Dvadsaťdva kilometrov dlhá trať kategórie Beast zahŕňa viac ako 30 typických prekážok behu Spartan Race a finálny prekážkový beh k svojmu úspechu Spartan TRIFECTA.

JUDO TEAM SLOVAKIA sa teda môže pochváliť získaním TRIFECTY - väčšina tímu získala Slovenskú, nakoľko absolvovali SPRINT v Nitre, SUPER vo Valčianskej doline a BEAST na Kubínskej holi. Ostatní členovia teamu získali medzinárodnú TRIFECTU, nakoľko SPRINT absolvovali v Českej republike. „Bolo úžasné spojiť do jedného tímu Fit Club Strojár, BigFit, judo od Bratislavy po Košice. Sme veľmi potešení, že sa nám to podarilo zdolať. V roku 2018 máme za cieľ skúsiť niečo oveľa ťažšie, a to ULTRA BEAST, HIRRICANE HEAD a HH12,“ hovorí V. Homola.

Tím štartoval v zložení: Plátková Veronika, Košice, Cesnaková Miroslava, Lesenice, Felcan Ľubomír, Martin, Hanesch Róbert, Martin, Homola Vladimír, Martin, Horváth Ľuboš, Bratislava, Hýllová Kamila, Martin, Kalanka Miroslav, Martin, Kašperová Bibiána, Levoča, Katumincová Zuzana, Martin, Kogler Richard, Bratislava, Kordeková Andrea, Čadca, Krišpinská Lucia, Martin, Matúš Ernest, Bratislava, Valalíková Alexandra, Martin, Mikus Dušan, Martin, Koniarová Slávka, Martin, Stas Radoslav, Martin.