Reklama
nedeľa, 22 október 2017 22:48

Športovo-zábavná olympiáda detí s rodičmi

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Športovo-zábavná olympiáda detí s rodičmi Športovo-zábavná olympiáda detí s rodičmi Text: Bruno Horecký, foto: archív ZŠ Ul. P. Mudroňa

V Základnej škole na Ul. P. Mudroňa v Martine sa 18. októbra 2017 uskutočnil už 19. ročník športovo-zábavnej olympiády detí a rodičov, ktorú zorganizovali učitelia tejto školy. Do športového areálu Mudroňky prišiel rekordný počet detí, rodičov a starých rodičov (120), ktorí súťažili vo dvojiciach v týchto štyroch zábavných disciplínach: Taxi - slalom s fúrikom, hod molitanovou raketou do diaľky, penalty do futbalovej bránky a zdolanie Buď fit trate.

Atmosféru podujatia výborne doplnilo krásne počasie a dobrá hudba. Deti mali k dispozícii aj ihrisko s bránkami, loptami a hokejkami  na rôzne športové hry - florbal, minihádzanú a futbal. Všetci súťažiaci po absolvovaní netradičných disciplín dostali sladký balíček od rodičovského združenia školy a čerstvé čokoládové pečivo od pekárne Hruška (sponzor podujatia). Na pamiatku zostal súťažiacim aj originálny účastnícky list s kresbami Jožka Fľaka. Mudroňkáči s rodičmi sa už teraz tešia na jubilejný 20. ročník olympiády športu a zábavy.

 

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn