pondelok, 20 november 2017 20:05

Pozývame vás na Môj proces č.3 Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Pozývame vás na Môj proces č.3 Pozývame vás na Môj proces č.3

Každý z autorov má svoju cestu a proces tvorby. Môžete sa tešiť na plošnú a priestorovú tvorbu, či už to bude maľba, grafika, fotografia alebo dizajn. Vystavujú: Martin Novysedlák, Michal Husár, Daniel Vojtek, Dominik Pirháč, Stano Pivko, Eduard Jakubec, Tomáš Orlej, Marián Čižnár, Martin Moravčík, Mato Grega.

Každý ročník je niečím výnimočný, tento rok sa môžete tešiť na proces tetovania od Barana z Burger Ink. Počas večera vystúpi aj spevák Jakub Ružička. Tento projekt je o spájaní rôznych štýlov a druhov umenia, svoj talent tu predvedie tanečná skupina Shakers. Program moderuje Adam Kmeť a o hudbu sa postará DJ EL Gaucho. Nebude chýbať catering a o miešané drinky sa postará majster miešania Riko Chovanec.

 

 

PROGRAM

 

  • otvorenie a predstavenie umelcov: Martin Novysedlák, Michal Husár, Daniel Vojtek, Dominik Pirháč, Stano Pivko, Eduard Jakubec, Tomáš Orlej, Marián Čižnár, Martin  Moravčík, Mato Grega
  • proces tetovania od Barana z Burger Ink a Miro z Morty Tatto
  • vystúpenie tanečnej skupiny Shakers
  • vystúpenie speváka Jakuba Ružičku

 

Akcia bez afterpárty? To samozrejme nejde!

 

Hudba je tiež umenie, má veľa podôb, viacej štýlov, často inšpiruje umelcov, rozvíja ich kreativitu, myseľ. Kapely a Dji majú tiež svoj proces tvorby. A preto sa môžete tešiť na plnohodnotný audiovizuálny zážitok. Vstup: 3€, kapely: Lewel & Botanik/Delabanda, Dj's: Duky, Buchto, EL Gaucho, Gombo a Simo.

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn