pondelok, 05 február 2018 19:01

Predpredaj: Mega oslavy výročia SNP s Kollárovcami a Moravankou v Amfiku

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Predpredaj: Mega oslavy výročia SNP s Kollárovcami a Moravankou v Amfiku Predpredaj: Mega oslavy výročia SNP s Kollárovcami a Moravankou v Amfiku

V stredu 29. augusta 2018 sa pripravuje v martinskom Amfiku skutočne veľkolepý program. Čaká vás mega koncert Kollárovcov a Moravanky, doplnený sprievodným programom s tanečnou zábavou vo večerných hodinách. Programom bude sprevádzať Štefan Skrúcaný.

Oslavy 74. výročia Slovenského národného povstania začnú o 17.00 hod., vstup do priestorov amfiteátra bude už od 16.00 hod, kde vás bude čakať sprievodný program. Ceny lístkov sa pohybujú od 8-15 eur a k dispozícii sú aj VIP miesta po oboch stranách pódia alebo tesne pod pódiom, ktoré sa dajú zakúpiť za 50 eur.

 

Podujatie sa uskutoční za každého počasia

 

Poponáhľajte sa, z bezpečnostných dôvodov je obmedzený počet vstupeniek! Predpredaj lístkov začal 5. februára 2018. Viac informácií, spolu so zoznamom predajných miest nájdete na: http://www.videodiscoparty.sk/kollarovci.html

Katarína Hájková

Redaktorka Turiec Online

Narodila som sa v Martine, v jednom z najkrajších miest na Slovensku a rozvoj Turca mi nie je ľahostajný. Práca redaktorky je preto zároveň aj mojim koníčkom.