Sokolíci sa nestratili v medzinárodnej konkurencii

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Sokolíci sa nestratili v medzinárodnej konkurencii Sokolíci sa nestratili v medzinárodnej konkurencii Foto: Evka Ďuratná, tréner Jozef Sládek, Maruška Mudrychová a Sinom Pikla

V sobotu 3. februára 2018 sa konala VC Žiliny 2018 v džude žiactva. Zúčastnilo sa jej 189 pretekárov zo Slovenska a Českej republiky. Celkovo sa vybojovalo 280 duelov na žinenkách. Turnaj sa uskutočnil v priestoroch Vzdelávacieho strediska KIA Motors Slovakia, s.r.o. v Gbeľanoch.

Súťaž otvoril aj starosta Gbelian Ing. Jozef Martinček. Vo svojich hmotnostných kategóriách si veľmi pekne počínali Sokolíci z Vrútok. Maruška MUDRYCHOVÁ sa prebojovala až do finále a nakoniec obsadila krásne druhé miesto. Evka ĎURATNÁ si viedla úžasne, zbiera cenné skúsenosti a v konečnom hodnotení obsadila tretie miesto. Posledný zástupca Simok PIKLA si vyskúšal atmosféru medzinárodného turnaja a skončil bez umiestnenia. Je to veľká skúsenosť pre naše deti a všetkým gratulujeme k skvelým výkonom.