piatok, 16 február 2018 14:56

OC Tulip: v nedeľu vás čaká bohatý program s elektromobilmi

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
OC Tulip: v nedeľu vás čaká bohatý program s elektromobilmi OC Tulip: v nedeľu vás čaká bohatý program s elektromobilmi

Už od 29. januára môžete v OC Tulip obdivovať tie najmodernejšie modely elektrických áut. K výstave s názvom E-Mobility bude na vás v nedeľu 18. februára čakať sprievodný program od 15.00 - 17.30 hod.

Tešiť sa môžete na hrdého majiteľa niekoľkých vystavených elektromobilov, ktorý dovezie i malé elektrické autíčka pre deti, na ktorých ich bude on sám voziť. Taktiež záujemcom porozpráva o elektromobilite a o tom, ako sa prerábajú elektroautá. Tí najmenší si prídu na svoje v detskej tvorivej dielni na tému elektromobilita

 

Programu sa zúčastní aj JM Sport, ktorý príde prezentovať svoje elektrobicykle CUBE a chýbať nebudú ani experti z Innogy, ktorí zodpovedajú vaše otázky z oblastí šetrenia, bezpečnosti a zvýšenia pohodlia domácnosti. Zároveň vám ochotne vysvetlia ako Innogy Energetické poradenstvo prebieha a ako sa naň môžete pripraviť, keďže je to služba na mieru realizovaná priamo vo vašej domácnosti. Budete ich môcť osloviť v sobotu aj nedeľu od 15.00 - 17.30 hod.

 

Účasť na akcii nám potvrdil aj majiteľ hybridu Fisker Karma, ktorý svoje electro auto sprístupní verejnosti len počas tejto akcie! Prezrieť si ho budete môcť od 15.30 – 16.30 hod. Súčasťou výstavy E-Mobility je aj Tesla Model X, ktorú si môžete prezrieť už od dnes v OC Tulip.

 

Pozor, len počas tejto akcie máte jedinečnú možnosť vyhrať 3 poukážky na nákup v JM Sport v hodnote -20%! Akcia platí na elektrobicykle a všetok tovar na predajni.

Katarína Hájková

Redaktorka Turiec Online

Narodila som sa v Martine, v jednom z najkrajších miest na Slovensku a rozvoj Turca mi nie je ľahostajný. Práca redaktorky je preto zároveň aj mojim koníčkom.

Mesačný kultúrny program

  • Mesto Martin
  • Kino Strojár
  • Turčianska galéria
  • SKD Martin