Vytlačiť túto stránku
sobota, 31 marec 2018 13:23

Žena v tiesni: každá žena má právo na život bez násilia

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Žena v tiesni: každá žena má právo na život bez násilia Žena v tiesni: každá žena má právo na život bez násilia

My, ženy z mimovládnej organizácie Žena v tiesni v Martine, podávame pomocnú ruku ženám zažívajúcim násilie už viac ako 11 rokov. Jedným z našich najdôležitejších princípov je to, že rešpektujeme rozhodnutia žien, vždy stojíme na ich strane a nikdy nespolupracujeme so zneužívateľom.

Vážime si každú ženu, ktorá k nám prichádza a spoločne s ňou sa snažíme vytvoriť plán pomoci. Naše služby sú bezplatné, rýchle, nebyrokratické a dlhodobé. V tomto roku od januára do marca sme v rámci projektu Láska neláska na prevenciu násilia páchaného na ženách v partnerských vzťahoch využili internetový priestor, sústredili našu pozornosť na sociálne siete a využitie webových portálov, kde sme upozorňovali na problematiku násilia a možnosti pomoci.

 

Veríme, že každá žena má právo na život bez násilia, na život v bezpečí  

 

 

Ak sa potrebujete porozprávať o skúsenosti s násilím, poradiť sa, môžete sa na nás obrátiť v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 na telefónnom čísle 0907346374, na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. prípadne cez e- poradňu na našej webovej stránke www.zenavtiesni.sk. Je možné objednať sa aj na osobnú konzultáciu.

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn

Najnovšie články od autora: Matej Bórik, MBA