Reklama
streda, 18 apríl 2018 11:07

Deň Zeme v OC Tulip Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Deň Zeme v OC Tulip Deň Zeme v OC Tulip

Spoločnosť Brantner Fatra v spolupráci s mestom Martin a OC Tulip pripravili pri príležitosti Dňa Zeme tematickú súťaž pre žiakov základných škôl. Príďte sa aj vy v utorok 24. apríla o 9:00 hod. pozrieť do OC Tulip a podporiť deti pri vytváraní kreatívnych diel z vecí, ktoré bežne hádžeme do koša.

Deti budú súťažiť v dvoch kategóriách. Žiaci I. stupňa budú mať za úlohu vytvoriť obraz obľúbeného ročného obdobia. Tí starší z II. stupňa to budú mať o niečo ťažšie – budú sa musieť popasovať s priestorovým dielom na tému Hrdý Turčan. V sprievodnom programe bude žiakov čakať preskúšanie z rôznych oblastí environmentálnych tém formou kvízov, ktoré uskutoční pracovník Brantner Fatra v informačnom stánku firmy, tiež rôzne súťaže, prezentácia diel a na záver vyhodnotenie najoriginálnejších diel, na tvorbu ktorých budú mať žiaci dve a pol hodiny.

 

V obidvoch kategóriách budú víťazi ocenení zaujímavými cenami. Navyše budú umelecké diela od 24.04.2018 – 10.05.2018 vystavené v OC Tulip a zaradené do verejnej hlasovacej súťaže. Slávnostné vyhodnotenie hlasovacej súťaže sa uskutoční v piatok 11. mája 2018 o 12:00 hod. v OC Tulip.

Katarína Hájková

Redaktorka Turiec Online

Narodila som sa v Martine, v jednom z najkrajších miest na Slovensku a rozvoj Turca mi nie je ľahostajný. Práca redaktorky je preto zároveň aj mojim koníčkom.