streda, 25 apríl 2018 13:39

Na Beh zdravia príde Matej Tóth aj sestry Fialkové

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Na Beh zdravia príde Matej Tóth aj sestry Fialkové Na Beh zdravia príde Matej Tóth aj sestry Fialkové

Turčianske Teplice 25. 4. 2018 – 39. ročník Behu zdravia v Turčianskych Tepliciach sa bude konať už najbližší pondelok - 30. apríla. Organizátormi akcie je mesto Turčianske Teplice a spoluorganizátormi je Klub biatlonu - bežecký spolok, Klub priateľov horskej cyklistiky a Pedagogická a sociálna akadémia.

Okrem tradičných bežeckých disciplín pripravili organizátori aj autogramiádu športových osobností. Tento rok prisľúbili účasť Matej Tóth a sestry Paulína a Ivona Fialkové. Autogramiáda sa začne zhruba hodinu pred štartom hlavného behu, teda o 15:00 v pešej zóne pred Mestským úradom v Turčianskych Tepliciach. Celkovo sa podujatie začína už o 14:30 hod.

 

Propozície k aktuálnemu ročníku spolu s informovaným súhlasom rodiča pre pretekárov mladších ako 18 rokov, si môžete stiahnuť na tomto odkaze: http://www.turciansketeplice.sk/beh-zdravia.phtml?id3=53757

 

Na ňom nájdete tiež registračný formulár pre disciplínu "Beh zdravia" (štart 16:00, 5/10km). Na ostatné disciplíny registrácia nie je potrebná.

Katarína Hájková

Redaktorka Turiec Online

Narodila som sa v Martine, v jednom z najkrajších miest na Slovensku a rozvoj Turca mi nie je ľahostajný. Práca redaktorky je preto zároveň aj mojim koníčkom.