streda, 09 máj 2018 22:23

Drozďo & Demex uviedli novú letnú pecku

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Drozďo & Demex uviedli novú letnú pecku Drozďo & Demex uviedli novú letnú pecku

Martinskí producenti Drozďo & Demex spolu s charizmatickým kubánskym latino spevákom Eusebiom predstavujú ako predzvesť horúceho leta 2018 nový song „Buena Onda“.

Hit minulého roka „Invisible“ vystrieda tanečná pecka s nádychom vášnivého latina. Ani tento rok nezabudli martinskí producenti Drozďo & Demex na svojich priaznivcov a spolu s kubánskym latino spevákom Eusebiom vypúšťajú ako predzvesť horúceho leta 2018 do sveta svoj namakaný song „Buena Onda“ so sexi videoklipom.

 

Tentokrát dostanete poriadnu dávku hudobnej extázy!

 

Slovenskí poslucháči môžu zažiť niečo nové, priam nečakané od Dj-ov Drozďa & Demexa. Samotní producenti z Martina sľubujú hudobný skvost z ich produkcie na doteraz nepoznanej úrovni – od nabitého songu v latino duchu až po videoklip v pikantnom šate. A to zásluhou Eusebia, ktorý song okorenil riadnou dávkou kubánskej energie. Na tvorbe tlačovej správy sa podieľal Matej Somr a promotion zabezpečil Stano Guláš pod hlavičkou umeleckej agentúry a vydavateľstva GOLDEN ENTERTAINMENT.

 

Song „Buena Onda“: Slovensko-kubánsky hudobný kokteil

 

Tri rôzne životné príbehy, ktoré sa zliali do unikátnej spolupráce. Na jednej strane chlapec s hudobným talentom zdedeným po starých rodičoch, vyrastajúci na fare, na druhej strane chalan, ktorý vymenil kariéru hokejového hráča za lásku k hudbe, a na strane tretej rodák z Kuby žijúci na Slovensku. A z tejto spolupráce vznikol nadupaný hit, akým je „Buena Onda“. Základ skladby vznikol z produkcie Drozďa & Demexa. Aby pieseň dostala pravú atmosféru exotiky, prizvali si na spoluprácu Eusebia, najlepšieho latino speváka žijúceho na Slovensku, ktorý minulý rok vydal debutový album "La Farándula". Charizmatický interpret pochádza z mesta Camagüey na Kube a momentálne pôsobí na Slovensku a v Čechách.

 

Exotická skladba si zaslúži pikantnejší vizuálny zážitok

 

Klip ku skladbe je veľmi odlišný od predchádzajúcich. Namiesto plynulej dejovej línie sa pripravte na mix záberov z troch rôznych miest. Prípravy na jeho nakrúcanie trvali vyše dvoch týždňov, pričom samotné natáčanie prebiehalo počas celých dvoch dní. O kompletný vizuálny výsledok sa aj tento raz postarala spoločnosť Digital Flow z Košíc, ktorá stojí aj za ďalšími videoklipmi producentov Drozďa & Demexa. Tvorcovia celého projektu tvrdia, že ide doposiaľ o ich najlepšie audiovizuálne dielo. Samotný klip je rozdelený do troch pasáži. Zábery nakrúcané na žilinskom Mariánskom námestí s historickými a farebnými budovami budú patriť práve dvojici Drozďo & Demex. Kráľom štrkovísk neďaleko obce Lipovec (okres Martin), pripomínajúce Ibizu, sa stane Eusebio. A klip doplnia spoločné nočné zábery z eXtreme Parku v Žiline.

 

 

Hlavnú úlohu dievčaťa, ktoré sa do mesta prišlo baviť, si zahrala tanečnica Tatiana Sičaková, ktorá pochádza z Martina a vlastní tanečnú školu, kde vyučuje práve latino tance. Vizuál rytmickej skladby doplnili dievčatá z Vivas Dance Group zo Žiliny, stvárňujúce exotické tanečnice. Ženské osadenstvo si taktiež príde na svoje, pretože pozvanie zahrať si vo videoklipe prijali aj muži z prvej slovenskej pánskej striptízovej skupiny The Gentlemen, ktorí okrem svojich sexi tiel predviedli i vábivé pohyby.

 

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn