Reklama
utorok, 02 apríl 2013 23:01

Vďaka projektu Pomôžme deťom získali tri rodiny z Teplíc cennú pomoc

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
Vďaka projektu Pomôžme deťom získali tri rodiny z Teplíc cennú pomoc Vďaka projektu Pomôžme deťom získali tri rodiny z Teplíc cennú pomoc

V stredu 3. apríla 2013 Červený kríž v spolupráci so spoločnosťou DM Drogerie Markt a mestom Turčianske Teplice pomohol v rámci projektu „Pomôžme deťom“ trom sociálne slabším rodinám. Projekt je určený na podporu detí z rodín, ktoré to potrebujú.

Výber rodín zabezpečil Slovenský červený kríž tak, aby každá predajňa DM Drogerie prevzala pomyselný patronát nad jednou rodinou, ktorá býva v jej okolí. Všetky rodiny dostanú priebežne počas celého roka poukazy na jednorazový odber plienok značky Pampers Sleep & Play, pričom si mohli vybrať z troch rôznych veľkostí podľa hmotnosti svojho dieťatka,“ uviedla riaditeľka Slovenského červeného kríža Martin. V Turčianskych Tepliciach bola táto pomoc poskytnutá rodine Jozefa Matla, rodine Vartiakovej a Windischovej. Riaditeľka Územného spolku SČK Martin Bc. Anna Franeková spolu s oblastnou riaditeľkou DM Drogerie Markt Annou Vojčíkovou a primátorom Turčianskych Teplíc Mgr. Michalom Sygútom odovzdali poukazy na plienky v stredu 3. apríla o 14,00 h. v zasadačke Mestského úradu Turčianske Teplice.

 

Autor: Mesto Turčianske Teplice, Slovenský Červený kríž Martin

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn