pondelok, 15 október 2018 13:40

Športovo-zábavná olympiáda detí s rodičmi

Ohodnotiť túto položku
(11 hlasov)
Taxík pre deti na Mudroňke Taxík pre deti na Mudroňke Text a foto: Bruno Horecký

V ZŠ na Ul.P.Mudroňa sa 11.októbra  2018 uskutočnil jubilejný 20. ročník športovo-zábavnej olympiády detí a rodičov, ktorú zorganizovali učitelia tejto školy.

Do športového areálu Mudroňky prišlo viac ako sto detí, rodičov a starých rodičov, ktorí súťažili vo dvojiciach v týchto štyroch zábavných disciplínach: taxi - slalom s fúrikom, hod molitanovou raketou do diaľky, penalty do florbalovej  bránky, zdolanie Buď fit trate.

 

Hod molitanovou raketou

 

Atmosféru podujatia výborne doplnilo krásne počasie a dobrá hudba. Všetci súťažiaci po absolvovaní netradičných disciplín dostali občerstvenie a sladkosti od  rodičovského združenia školy,  čerstvé čokoládové aj slané pečivo (pekáreň Hruška), nápoje a pexesá (M. Mojžiš, Vitar Slovakia), balóny (VMČ Stred), časopisy Fľak (B. Horecký) a lízanky (p. Lowingerová).

 

Spomienkou na toto vydarené podujatie bude pre deti aj rodičov originálny účastnícky list Jožka Fľaka, ktorý dostala každá dvojica. Všetkým sponzorom patrí veľká vďaka a nielen deti sa už teraz tešia na ďalší ročník tejto obľúbenej olympiády športu a zábavy.

Katarína Hájková

Redaktorka Turiec Online

Narodila som sa v Martine, v jednom z najkrajších miest na Slovensku a rozvoj Turca mi nie je ľahostajný. Práca redaktorky je preto zároveň aj mojim koníčkom.