štvrtok, 25 október 2018 23:32

Verejná debata s kandidátmi na post primátora mesta Martin Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Verejná debata s kandidátmi na post primátora mesta Martin Verejná debata s kandidátmi na post primátora mesta Martin

Aká je identita mesta? Aké sú jeho vízie? Čo formuje jeho rozvoj a rast? Akú úlohu v tom zohráva občiansky a kultúrny aktivizmus? Ako sa buduje plnohodnotný komunitný život v meste? Ako môže občianska komunita participovať na živote mesta? A ako si má mestské prostredie budovať vzťah s komunitou? Je dôležitá odbornosť alebo populárne opatrenia?

Aj takýmito otázkami a témami sa budú zaoberať kandidáti na primátora mesta Martin v otvorenej debate s novinárom Braňom Závodským, ktorú pre vás pripravili v partnerskej spolupráci organizácie: Mladí pre Martin, kultúrna platforma BOD241, Premena - Spolupráca v Turci a iniciatíva Ži mesto. Debata sa uskutoční v piatok 2.11.2018 od 18:00 v Štúdiu Slovenského komorného divadla.

 

Vstupné je dobrovoľné a jeho poskytnutím podporíte prípravu tejto udalosti. Počet miest štúdia je obmedzený, preto si ich včas zarezervujte cez náš formulár. V prípade, že sa nedostanete do Štúdia ako divák, pripravujeme live stream (živý prenos) debaty na našom Facebooku Hybaj Voliť alebo si budete môcť pozrieť záznam diskusie na www.hybajvolit.sk

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.

Doprava v regióne