štvrtok, 08 november 2018 11:57

Na turnaji Olympijských nádejí vrútockí judisti opäť hviezdili

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Na turnaji Olympijských nádejí martinskí judisti opäť hviezdili Na turnaji Olympijských nádejí martinskí judisti opäť hviezdili

Dňa 27.10.2018 sa v Žiline konalo posledné kolo Turnaja Olympijských nádejí v Jude oblasť Sever. Na turnaji sa zúčastnilo 13 pretekárov Judo Clubu Sokol Vrútky a Sokolíci si viedli veľmi dobre.

Vo svojich kategóriách sa na 1.miestach umiestnili: Patrik Fedor, Simon Pikla, Tomáš Marček. 2. miesta obsadili: Sophia Ševčíková, Tomáš Belej, Marek Bražina, Vanesa Ondráčková. 3. miesta si vybojovali: Dominik Fedor, Jakub Ursíny, Matúš Vozár a Jakub Valíček. Prvý krát si zazápasil aj Dominik Oravec, ktorý obsadil 5.miesto. 6. miesto si vyzápasila Bianca Moravčíková.

Judo Club Sokol Vrútky sa spomedzi 17 klubov umiestnilo na krásnom 5. mieste, za čo cenu prevzal hlavný tréner Jozef Sládek. Najlepšou judistkou klubu bola vyhlásená Vanesa Ondráčková.

V celkovom hodnotení 41.ročníka Judo Olympiády oblasť Sever si 1. miesta vo svojich kategóriách odniesli: Jakub Ursíny, Patrik Fedor a Vanesa Ondráčková. 2. miesta obsadili: Matúš Vozár, Marek Bražina, Simon Pikla a Jakub Valíček. Na 3. mieste skončil Tomáš Marček.

Katarína Hájková

Redaktorka Turiec Online

Narodila som sa v Martine, v jednom z najkrajších miest na Slovensku a rozvoj Turca mi nie je ľahostajný. Práca redaktorky je preto zároveň aj mojim koníčkom.